Unia – Ostrowia: Spotkanie ,, do jednej bramki”

Dzisiaj w Lesznie nastapi inauguracja 4 kolejki speedway ekstraligi. Leszczyńskie Byki podejmować będą beniaminka z Ostrowa. W tym pojedynku typuję: Unia (-22,5 pkt) @1,75 STS

żużel typy bukmacherskie

Obie ekipy są na odmiennych biegunach w tabeli. Wyniki Uni Leszno budzą szacunek po odejsciu lidera Emila Sajfutdinova ściągnięto Davida Bellego. Ten zespół w moich oczach  wyglądał na 5-6 miejsce, jednak  pewnie nie tylko ja jestem zaskoczony.

Po 3 kolejkach zawodnicy Uni mają dwa zwycięstwa na wyjezdzie. W Częstochowie i sensacyjnie we Wrocławiu, a także remis u siebie z Gorzowem. To daję drugą lokatę w tej chwili.


Narazie w Lesznie nie ma powodu do zmartwień. Liderem zespołu jest Janusz Kołodziej. Rzadko zawodzi również Doyle. Obaj często jadą w parze i to ta dwójka przywozi bezcenne zwycięstwa. Cenne punkty dokłada reszta, w tym juniorzy. Do składu wraca utalentowany Damian Ratajczak któremu partnerować będzie Hubert Jabłoński który sezon zaczął rewelacyjnie. Co prawda brakuję trochę punktów Pawlickiego jednak dzisiaj idealny rywal na odbudowanie.

Beniaminek z Ostrowa Wielkopolskiego zaczął sezon od 3 porażek. Najbliżej zwycięstwa byli w ostatnim spotkaniu z Częstochową. Mecz przerwano ze względu na opady deszczu po 9 biegach przy stanie 24-30, wydaję się że śedzia się trochę pośpieszył z decyzją bo wydaję mi się że można było jeszcze trochę jechać. Zawodnicy w poprzednich sezonach jezdzili w zdecydowanie gorszych warunkach i meczu nie przerywano.

W Toruniu przegrali 55-35 i tak samo na swoim torze z Grudziądzem i ta porażka bardzo ciąży na zespole z Ostrowa. Ponieważ bardzo trudno będzie już zdobyć punkty. I Już wielu twierdzi że Ostrów jest z powrotem w 1 lidze.

Do spotkania w Lesznie podchodzą w niezbyt dobrych humorach. Trudno oczekiwać że są wstanie sprawić sensację. Poza Holderem reszta zawodników jest tłem dla innych. Wydaję mi się że zdobycie 30 pkt będzie graniczyło z cudem w tym spotkaniu. Nie ma drugiej armaty która zapewniłaby +10 pkt w każdym spotkaniu. Typuję 58-32. Moim zdaniem jest to wariant optymistyczny gdy zawodnicy Uni pojadą na maxa. Jestem przekonany że liderzy Byków oddadzą po starcie młodzieżowcom. Co nie oznaczą że bedą przegrywać. Zakłady na zawodników odpuszczam gdyż nie wiemy kto może oddać bieg jak to często w Lesznie bywa.

Typy:

Unia (-22,5 pkt) @1,75

Ostrovia under 0,5 podwójnych zwycięstw @1,75

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Unia – Ostrowia: Spotkanie ,, do jednej bramki” Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie