Unia – Stal: Goście wykorzystają osłabienia bykow?

Unia Leszno podejmuje dzisiaj Stal Gorzów. Stawiam dzisiaj na Gorzowian że wygrają w Lesznie i przybliżą się do play off. Kurs @1,50 STS . Transmisja w canal plus 5.

żużel typy dnia

Byki tydzień temu przegrali w Gorzowie aż 57-33. Dosyć że musieli sobie radzić bez Holdera to jeszcze na początku zawodów kontuzji złamania barku doznał Grzegorz Zengota. Na dodatek nie zdolny do jazdt jest Parnicki. Kierownictwo Uni sciągneło Adriana Miedzińskiego ale on rok nie jezdzil spisał się fatalnie w Gorzowie. Nie sądze że dzisiaj będzie lepiej. Bez Zengoty siła Uni znacząco spada, moim zdaniem oni ie wygrają żadnego spotkania w tym roku już. Pewniakiem jest tylko Kolodziej który pewnie dzisiaj pojawi się sześciokrotnie ale to tak raczej nic nie da.

Gorzowianie od dawna przyjeżdżają do Leszna jako faworyt. Osłabienie przeciwników to raz ale kapitalnej formie jest Vaculik który wygrał wczoraj w GP. Thomsen w lidze jedzie swietnie swoje dorzuca Wozniak chociaż niewiadomo jak pojedzie dzisiaj. Najważniejszym zawodnikiem jest dzisiaj Fajfer jeśli on by dzisiaj zawiódł to Gorzów może mieć ciężko. Formacja juniorska mniej więcej równa. Gdyby Leszno jechało w Holderem i Zengotą stawiałbym na gospodarzy, Dzisiaj Leszno jest bez szans.

Typy:

Stal @1,50 STS

Lindsey over 7,5 pkt @1,62

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Unia – Stal: Goście wykorzystają osłabienia bykow? Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie