Unia Tarnów – Polonia Piła ( typy)

Dzisiaj w Tarnowie odbędzie się spotkanie w drugiej lidze. Unia Tarnów podejmować będzie Polonię Piła. W tym spotkaniu typuję handicap -10,5 na Tarnowian @1,50 STS

żużel typowanie dnia

Obie drużyny jak narazie rozegrały po dwa spotkania. Tarnowianie wygrali u siebie z Poznaniem i przegrali na wyjedzie w Dauga. Pilanie  natomiast na wyjeździe zostali rozgromieni przez Poznań 66-24 , i w ostatnią niedzielę  niespodziewanie sprawili niespodziankę na własnym torze zremisowali z Łotyszami 45:45. Gdzie nie byli faworytami.

Zespół z Piły wraca po dwóch latach do rozgrywek. Dośc pozno okazało się że wystartują i nie mogli sobie pozwolić na niewiadomo jakie nazwiska w składzie. W pierwszym roku chcą spokojnie objechać rozgrywki, przede wszystkim bez długów. Uważam że Pilanie są najsłąbszą druzyną i głównie będą chcieli pokazywać się z dobrej strony na własnym torze na wyjazdach mogą być tłem dla prawie każdego jak to było w Poznaniu. 


Po pierwszym spotkaniu w Pile  wszystko wskazuje na to, że liderem pilskiej drużyny będzie Artur Mroczka. Zawodnik ten powinien służyć radą dla kolegów ponieważ kilka lat spędził w Tarnowie. Pewnym punktem powinien być również Tomas Jonasson który w przeszłości jezdził już dla Pily i został dobrze zapamietany. Reszta zawodników to ogromna loteria. Jędzrejewski najlepsze lata ma z sobą . Lars Skupien nie znalazł zatrudnienia to trafił do Pily. Kompletnie bez formy jest Dilger. Niemiec zdobył 1 pkt u siebie z Łotyszami. 

Unia przystąpi do sobotniego pojedynku jako ogromny faworyt. Liderami Jaskółek powinii być Ljung i Batchlor. Byli uczestnicy cyklu GP. Na własnym obiekcie ,, latać powinien Patryk Rolnicki który wychował się na tym torze i teraz wraca do  Tarnowa jako zawodnik u 24. Fajnie pokazał się Oskar Bober. Juniorka również zdecydowanie na korzyść Uni Tarnów.


Myślę że w dzisiejszym spotkaniu scenariusz będzie podobny jak wczoraj w Lesznie a więc pogrom gości. Pilanie nawet nie marzą o dobrym wyniku, dla nich najważniejsza jest jazda na swoim torze i zaufanie kibiców odzyskać. Tarnowianie należą do czołówki 2 ligi i myślę że dziś to potwierdzą. Typuję 57-33, zaskoczył mnie niski handicap w stronę Tarnowa. Obym sie nie mylił.

Typy:

Unia (-10,5) @1,50 STS

Mroczka under 10,5 pkt @1,84 fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Unia Tarnów – Polonia Piła ( typy) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie