Union – Hertha typy. Pewniaki na derby Berlina (4 kwietnia, niedziela)

Już 4 kwietnia, w najbliższą niedzielę, rozegrane zostaną derby Berlina. Kto zwycięży w starciu Union – Hertha? Sprawdź pewniaka przygotowanego przez naszą redakcję!

Union - Hertha typy. Pewniaki na derby Berlina (4 kwietnia, niedziela)
Union – Hertha typy. Pewniaki na derby Berlina (4 kwietnia, niedziela)

Derby Berlina. Zakłady bukmacherskie online

Chyba jeszcze nigdy derby Berlina nie wzbudzały takich emocji nie tylko w samym mieście, ale i całych Niemczech. Union ma ogromne szanse na to, by po raz pierwszy w historii zagrać w europejskich pucharach, natomiast Hertha powinna ciułać punkty i tym samym uniknąć spadku z Bundesligi. Motywacja jest więc po stronie każdego z tych zespołów i – jak widać – tym razem nie chodzi tylko o szacunek miejscowego rywala.

Ciekawostką jest fakt, że to z Berlina pochodziło najwięcej klubów w historii Bundesligi, a mimo to będzie to dopiero ósmy pojedynek Unionu z Herthą na najwyższym szczeblu rozgrywek. Żaden poprzedni nie zakończył się remisem. a ostatnie trzy to zawsze zwycięstwa gospodarzy.

STS bonus bez depozytu
Kod promocyjny w STS bonus bez depozytu

Union – Hertha typy bukmacherskie

Union nie wygrał z sąsiadem od listopada 2019 roku. Teraz jest jednak na dobrej drodze, by to się zmieniło. Potencjał tej ekipy na pewno odpowiednio pokazuje miejsce w tabeli oraz fakt, że jak na razie u siebie przegrała w lidze tylko jeden pojedynek, a ostatnich pięć to chociażby zwycięstwo z Bayerem Leverkusen. Swego rodzaju plamą na honorze jest w tym przypadku bezbramkowy remis ze słabym Schalke.

Na pewno Herthę trudno jest nazwać mistrzem wyjazdów. To jedna z najgorzej spisujących się ekip w roli gościa, chociaż mecz w tym samym mieście trudno raczej nazwać długą, wyczerpującą podróżą. Nie zmienia to jednak zupełnie faktu, że klub Krzysztofa Piątka ma jak na razie na koncie tylko 2 wygrane w delegacji w tym sezonie. Ostatnia z nich miała miejsce w roku 2020, a dokładnie 7 listopada przeciwko Augsburgowi.

Nie licząc pojedynków sprzed około 10 lat i później, Union nigdy nie przegrał u siebie z Herthą. Trudno wyobrazić sobie sytuację, by miało się to zmienić 4 kwietnia. Gramy tutaj na gospodarzy i uważamy, że kurs wynoszący ponad 2.50 jest mocno przesadzony.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Union - Hertha 1 2.58 FORTUNA

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie