Vikingur Reykjavik – Lech Poznań – Typy bukmacherskie 4 sierpnia (czwartek)

W najważniejszej części sezonu mistrzowie Polski nie są w najlepszej formie. Mam tu na myśli eliminacje Ligi Konferencji UEFA. Pamiętajmy jednak, że europejskie puchary rządzą się swoimi prawami. Zapraszam do analizy.

Vikingur Reykjavik - Lech Poznań - Typy bukmacherskie 4 sierpnia (czwartek)
Vikingur Reykjavik – Lech Poznań – Typy bukmacherskie 4 sierpnia (czwartek)

Vikingur Reykjavik vs Lech Poznań. Typ i Analiza

Forma mistrzów Polski pozostawia wiele do życzenia. Pomijając już dwumecz z mistrzem Azerbejdżanu w pierwszej rundzie eliminacji Ligi Mistrzów, przebudzić nie potrafią się także w PKO Eskstraklasie.

Po dwóch ligowych meczach lechici zamykają tabelę PKO Ekstraklasy, ponieważ nie zdobyli żadnego punktu. Najpierw w Poznaniu przegrali ze Stalą Mielec 0-2. A następnie także w Poznaniu ulegli Wiśle Płock 1-3.

Na szczęście lepsze wrażenie po sobie pozostawili w dwumeczu z gruzińskim Dinamo Batumi. Kluczowe było wysokie zwycięstwo przed własną publicznością 5-0. Więc w rewanżu na wyjeździe spokojnie mogli sobie pozwolić na remis 1-1.

Jak już wspomniałem europejskie puchary rządzą się swoimi prawami. W poprzedniej rundzie mistrzowie Islandii wyeliminowali TNS, czyli drużynę która w poprzednim sezonie zdobyła mistrzostwo Walii.

Natomiast w aktualnych rozgrywkach ligowych po czternastu meczach zajmują drugie miejsce w tabeli. Ostatnio Vikingur Reykjavik na wyjeździe zremisował z drużyną Stjarnan 2-2.

W jakiej formie nie byłyby obie drużyny, to za mistrzem Polski przemawia większe doświadczenie. Lech Poznań ma mocniejszy skład. Bez wątpienia PKO Ekstraklasa jest mocniejszą ligą sklasyfikowaną na 28. miejscu w rankingu UEFA. Z kolei islandzka ekstraklasa znajduje się na miejscu 47. Jak więc widać, to aż dziewiętnaście miejsc różnicy. W czwartek piłkarze „Kolejorza” powinni to potwierdzić.

Typ: 2 (kurs 1.67 na STS)

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Vikingur Reykjavik – Lech Poznań – Typy bukmacherskie 4 sierpnia (czwartek) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie