W piątek w ramach rozgrywek Vysshaya Liga Reserve piłkarze FK Słuck 2 podejmą zawodników Ruchu Brześć 2. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 15:00. Zapraszamy na analizę!

Vysshaya Liga Reserve: FK Słuck 2 – Ruch Brześć 2

Vysshaya Liga Reserve: FK Słuck 2 – Ruch Brześć 2

Rezerwowy zespół FK Słuck nie radzi sobie tak dobrze, jak pierwsza drużyna, a mówiąc dosadniej, są oni po prostu słabi. Obecnie po dziewięciu ligowych kolejkach mają na swoim koncie marne osiem punktów i lokują się na odległym trzynastym miejscu w ligowej tabeli.

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

W poprzedniej kolejce przegrali na wyjeździe piłkami BATE2, aż 0:3 i był to ich siódmy kolejny mecz, w który nie potrafili zdobyć kompletu punktów.

Rezerwy Ruchu Brześć spisują się lepiej, ale nie jest to klub, który mógłby rywalizować z najlepszymi, a jedynie średniak. Aktualnie zajmują ósme miejsce w ligowej tabeli, mając po dziewięciu rozegranych meczach piętnaście punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu nie popisali się i przegrali u siebie 0:1 z piłkarzami FK Smawalniaczy 0:1 i była to niestety dla nich druga kolejna porażka.

Zespoły te jeszcze nigdy się ze sobą nie mierzyły. Zdecydowanie lepiej grają na razie goście, którzy mają prawie dwa razy więcej punktów na swoim koncie i to w nich należy upatrywać faworytów do zwycięstwa.

MeczTypKursBukmacher
FK Słuck 2 – Ruch Brześć 2x21,27Totolotek
Bonusy Polskich bukmacherów www.sts.pl - 29 PLN bez depozytu - kod: BETONLINE
www.betclic.pl - 550 PLN cashback - Kod: KOD550
www.betfan.pl - 3100 PLN bonus + obstawianie bez podatku - Kod: BETFAN


poker sts bonus