Obstawianie bez marży u legalnego bukmachera Betclic! Teraz każdy gracz może w tym portalu skorzystać ze specjalnych kursów na wybrane wydarzenia piłkarskie i nie tylko!

W Betclic dostępne obstawianie bez marży. Co to są super kursy?
W Betclic dostępne obstawianie bez marży. Co to są super kursy?

Betclic bukmacher – super kursy, super wygrane!

Nowa oferta przygotowana przez bukmachera Betclic dostępna jest dla wszystkich osób, które posiadają konto typerskie umożliwiające obstawianie online.

Oferta na typy dnia w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - aktualna oferta darmowych bonusów >>

Dzięki akcji Superkursy Betclic możliwe jest zawieranie zakładów z typami bez marży, a w przypadku dodania kilku typów do kuponu – z marżą ujemną! Tego rodzaju promocji nie znajdziecie u żadnego innego buka w naszym kraju!

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

To, co wyróżnia Superkursy od Betclic, to z całą pewnością fakt, że można z nich korzystać do woli, a nie jeden raz na dzień czy maksymalnie X zdarzeń na kupon.

Granie bez marży w Betclic Polska

Zakładka Superkursy jest łatwo widoczna. Wystarczy w nią wejść, by rozpocząć przeglądanie oferty i ostatecznie zawrzeć kupon promocyjny.

Jeżeli ktoś jeszcze nie ma konta w Betclic, a chciałby grać bez marży, może dokonać rejestracji w każdej wolnej chwili. Na ten moment wystarczy wejść na stronę Betclic.pl i wypełnić krótki formularz online.

Przypominamy, że nowi gracze cały czas mogą wykorzystać kod promocyjnyKOD510” – cashback na start u tego bukmachera to nawet 510 złotych na dobry początek obstawiania!

Legalny bukmacher Betclic organizuję tę akcję regularnie, a więc jest ona dostępna cały czas – na razie nie ma mowy o tym, by została zakończona!

—–

BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Skomentuj
Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 510 PLN (kod promocyjny: KOD510) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl