Walia – Polska – Typy bukmacherskie 25 września (niedziela)

Skromnym zwycięstwem Biało-Czerwonych zakończyło się spotkanie pomiędzy Polską a Walią rozgrywane we Wrocławiu. W najbliższą niedzielę obie reprezentacje zmierzą się w ramach szóstej kolejki Ligi Narodów. Transmisja w Polsat Sport Premium 1, TVP 1 oraz TVP Sport. Zapraszam do analizy.

Walia - Polska - Typy bukmacherskie 25 września (niedziela)
Walia – Polska – Typy bukmacherskie 25 września (niedziela)

Walia vs Polska. Typ i Analiza

Nie da się ukryć, że w barwach reprezentacji Polski Robert Lewandowski jest cieniem samego siebie o czym najlepiej świadczy fakt, że w pięciu grach Ligi Narodów zdobył zaledwie jednego gola.

Fakty są takie, że Biało-Czerwoni strzelili zaledwie pięć bramek, a stracili ich aż dwanaście! Czyli najwięcej spośród wszystkich reprezentacji w swojej grupie. Przed ostatnią kolejką są więc najsłabszą reprezentacją pod względem defensywy i ofensywy.

Niestety po ostatnim przegranym meczu w Warszawie z Holandią 0-2 światełka w tunelu nie widać, bo w skrócie mówiąc, Biało-Czerwoni zaprezentowali się bezbarwnie.

Walia zajmuje ostatnie miejsce w grupie. Na zakończenie swojej przygody z Ligą Narodów z pewnością będzie chciała pozostawić po sobie jak najlepsze wrażenie. Moim zdaniem w Cardiff ma szanse zapunktować, a już tym bardziej strzelić co najmniej jednego gola.

We Wrocławiu Walia przegrała z Polską 1-2, ale napsuła naszym sporo krwi. Gola strzeliła także ostatnio Belgii, a wcześniej dwa Holandii w Rotterdamie. Jak więc widać, reprezentacja Walii ma duży potencjał ofensywny.

Typ: Walia strzeli gola (kurs 1.36 na Superbet)

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Walia – Polska – Typy bukmacherskie 25 września (niedziela) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie