Walia – Szwajcaria (Euro 2020) typy bukmacherskie – 12 czerwca

Spotkanie Walia – Szwajcaria rozpocznie rywalizację piłkarzy na Euro 2020 w dniu 12 czerwca (sobota). Jakie typy bukmacherskie zagrać w przypadku tego meczu? Sprawdź pewniaki dnia już teraz!

Walia - Szwajcaria (Euro 2020) typy bukmacherskie - 12 czerwca
Walia – Szwajcaria (Euro 2020) typy bukmacherskie – 12 czerwca

Euro 2020 pewniaki dnia. Co zagrać 12 czerwca?

W dniu 12 czerwca na mistrzostwach Europy odbędą się trzy pojedynki. Pierwszy z nich zaplanowany jest na godzinę 15 i będzie to rywalizacja Walia – Szwajcaria. To będzie jednocześnie drugi mecz w grupie A, ten pierwszy, czyli Turcja – Włochy, zaplanowany jest na 11 czerwca na godzinę 21 i będzie jednocześnie meczem otwarcia Euro 2020.

Jakie zagrać na Euro 2020 pewniaki dnia 12 czerwca? W sobotę bardzo wielu typerów zwraca uwagę właśnie na pojedynek Walii ze Szwajcarią. Wszystko dlatego, że wskazanie wyraźnego faworyta nie jest w tym przypadku szczególnie łatwe, a to oznacza, iż kursy są dość wysokie i można dzięki nim sporo zarobić.

STS bonus bez depozytu
Kod promocyjny w STS bonus bez depozytu

Przygotowane na mecz Walia – Szwajcaria typy bukmacherskie już teraz można sprawdzić na naszej stronie. Aktualne kursy można sprawdzić na www.STS.pl, gdzie z kodem promocyjnym „BETONLINE” jest do odebrania 29 PLN bez depozytu.

Walia – Szwajcaria typy bukmacherskie (Euro 2020)

Na pewno typy na Euro 2020 to coś, co rządzi się na swój sposób nieco innymi prawami. Mimo wszystko, nie można zupełnie ignorować niektórych faktów związanych z konkretnymi zespołami. Jak to wygląda w przypadku meczu Walia – Szwajcaria?

Walia swoje przygotowania do mistrzostw rozpoczęła od mało efektownego remisu bezbramkowego z Albanią. Ten dość sensacyjny rezultat sprawił, że Wyspiarze na ten moment mogą „pochwalić” się jedynie dwiema wygranymi w ostatnich pięciu spotkaniach. Kiedy jednak spojrzymy na historię meczów Walii nieco szerzej, zauważymy, że ostatni rok w jej wykonaniu nie był najgorszy – 11 wygranych w 20 pojedynkach to wynik dość przyzwoity.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
ewinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN jako cashbackKod: BETONLINE

To, co na pewno nie jest pocieszające dla Walijczyków, to fakt, że ze Szwajcarią od 1949 roku wygrali tylko dwa spotkania. Helweci znajdują się w TOP 15 rankingu FIFA, a z takimi zespołami „Smoki” także radzą sobie bardzo różnie – ostatni raz wygrali w 2016 roku, pokonując Belgię.

Szwajcaria przystępuje do meczu w Baku bardzo zmotywowana. Na pewno nastroje piłkarzy będą bardzo dobre, gdyż mają za sobą serię sześciu meczów wygranych z rzędu i kolejny triumf wydaje się być jak najbardziej w ich zasięgu.

Miłośników historii piłkarskiej może zaciekawić jednak fakt, że Szwajcaria jak do tej pory wygrała na otwarcie Euro tylko jeden raz. Najczęściej w takich pojedynkach remisowała.

Co postawić w meczu Walia – Szwajcaria na Euro 2020?

Nasze na Euro 2020 typy dnia w przypadku meczu Walia – Szwajcaria to wygrana Helwetów. Uważamy, że na ten moment więcej argumentów przemawia za tym, iż Walia nie poradzi sobie 12 czerwca. Kurs jest na tyle dobry, że na pewno warto z niego skorzystać, jeśli tylko jest taka możliwość.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Walia - Szwajcaria 2 2.33 eWinner

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie