Walka o mistrzostwo Europy: Bydgoszcz.

W sobotę na stadionie w Bydgoszczy odbędzie się 1 runda Mistrzostw Europy na żużlu. Tytułu wywalczonego przed rokiem broni Robert Lambert, ciężko będzie go obronić, ponieważ obsada dawno nie była  tak silna. Transmisja w Eurosporcie od 19:30

żużel typy dnia

Typem który mnie zaciekawił jest Nicki Pedersen – Piotr Pawlicki. Stawiam w tym pojedynku na Duńczyka kurs 1,57 w STS i forbet. Zastanawia mnie czym buki sie kierują wystawiając taki kurs na Nickiego.

Pedersen to weteran cyklu, ósmy rok będzie się scigał w SEC. Jego największym sukcesem w tej imprezie jest wywalczenie złota w 2016r. Duńczyk po kilku latach posuchy znowu staję się jednym z faworytów do medalu. Nicki jest na drugim biegunie co Piotr Pawlicki. Bardzo pewny punkt zespołu z Grudziądza. Na każdym torze zdobywa dobre punkty. Wicemistrz Dani kilka dni temu, teraz czas na spróbowanie osiagnięcia tego co w 2016r. Dzisiaj w Top 6 powinien się zameldować.

eWinner kod promocyjny
eWinner kod promocyjny

Piotr Pawlicki nie musiał się kwalifikować, ponieważ otrzymał stałą Dziką Kartę. Nie wiem czy organizatorzy nie przesadzili z tą nominacją. Piotra forma jest daleka od dobrej, notorycznie zawala spotkania Uni, wczoraj na Smoczyku sie skompromitował,żeby nie postawa Kołodzieja i Doyla Unia by przegrała to głównie z powodu dyspozycji kapitana Byków. Ma ogromne problemy z silnikami. Zaczyna jezdzić jak swój brat Przemek. Dzisiaj wylosował nr 1 ale tor w Bydgoszczy słynie z pięknej walki i nie sądze aby Pawlicki był wstanie walczyc na dystansie z Pedersenem.  

Ja bym w tej parze dał maksymalnie kurs 1,30, obu zawodników dzieli przepaść w tej chwili, będę mocno zdziwiony gdy ten zakład nie wejdzie. Szanse 9/10.

Typy:

Pedersen – Pawlicki 1 @1,57 forbet

Pedersen top 6 @1,55 forbet

tarasenko – Łogaczow 1 1,40 forbet

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie