Warszawa kontra Nysa: Ostatnia kolejka( typy)

Pomału czas na ostatnie roztrzygnięcia w Plus Lidze, dzisiaj w Warszawie dojdzie do spotkania Politechniki Warszawskiej z AZS Nysą. W tym pojedynku typuję: over 3,5 seta @1,52 PzBuk

typy dnia siatkówka

Gdyby Warszawianie nie wygrywali na początku sezonu  nie wyrobili sobie pewnej przewagi, to nie byłoby ich w play off. Obecnie są na bezpiecznej  siódmej lokacie z 35 pkt na koncie. Muszą wygrać aby utrzymać to miejsce. Jednak moim zdaniem to tak nie ma znaczenia bo w 1/8 spotkają się z Jastrzębskim lub Zaksą. Warszawianie ostatnie spotkania nie mogą zaliczyć do udanych ponieśli cztery porażki z rzędu. Trener Anastasi ma nie lada problem, ciągle jest ktoś kontuzjowany. Do zespołu niedawno dołączył Szalpuk. Przez dłuższą częśc czasu kontuzjowani był Kwolek. W między czasię wypadali Grobelny czy Wrona, grając ciagle w innym składem powinni być zadowoleni że są w Top 8 na przykład kosztem Trefla.

AZS Nysa miała fatalny początek, teraz widać że złapali rytm, dwa zwycięstwa z rzedu u siebie z Radomiem i Lublinem spowodowały że sensacyjnie mają szansę się utrzymać ale potrzebują zwycięstwa w Warszawie za 3 pkt i muszą liczyć że Czarni Radom nie zdobedą punktów w Bełchatowie. To jest możliwe , jednak w Warszawie może być ciężko o 3 pkt ale będąc na fali zwycięstw wszystko jest możliwe. Zawodnicy są w formie, dlatego uważam że Nysa seta ugra bezproblemowo w Warszawie gdyż gospodarze tak naprawdę nie grają o nic.

Typy:

Over 3,5 seta @1,52 Pzbuk

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Warszawa kontra Nysa: Ostatnia kolejka( typy) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie