Warta kontra Resovia ( typy)

Dzisiaj w Zawierciu powinno dojść do interesującego spotkania pomiędzy Aluronem a Asseco Resovią Rzeszów. Lekkim faworytem wydają się gospodarze, jednak Resovia jest bardzo nieobliczalną drużyną. Typuję w tym pojedynku over 3,5 seta.@1,40 Betfan

Siatkarskie typy dnia - 19 września (czwartek)
Siatkarskie typy dnia – 27 marca (niedziela)

Obie ekipy marzą o medalu mistrzostw Polski w tej chwili sąsiadują w tabeli. Zawiercie na czwartej lokacie, Asseco na piątej. Niewykluczone że obie drużyny  spotkają się już w ćwierćfinale. Dużo też zależy od wyniku spotkania jutro AZS Olsztyn – Politechnika Warszawa.

Wracając do dzisiejszego spotkania Zawiercianie, którzy zajmują czwarte miejsce z 44 punktami na koncie nie mają ostatnio najlepszej passy, na cztery potyczki, przegrali aż trzy. Co prawda przegrane były z drużynami z najwyższej półki. Przegrali z Jastrzębskim 1-3, z Zaksą 0-3 oraz Skrą 2-3. Dla Zawiercian jest to możliwość rewanżu za porażkę w PP w Rzeszowie gdzie grali bez dwóch rozgrywających i Dawida Konarskiego. Wynik spotkania nie nie zmieni miejsca tej ekipy. Oni zostaną najprawdopodobniej na 4 lokacie po rundzie zasadniczej. Kovacevicia i spółkę czeka dziś niełatwe zadanie.

Asseco Resovia Rzeszów nie prezentuje się na miarę oczekiwań, ale oni zawsze są grozni. W tygodniu bardzo mocno postraszyli wicemistrza Polski z Kędzierzyna. Prowadzili już 2-0 jednak nie wytrzymali ciśnienia. Jeszcze w tie breaku prowadzili jednak nie zdołali tego utrzymać.  Świetne mecze przeplatają beznadziejnymi, jak taka drużyna może przegrać u siebie ze Ślepskiem1-3. W miarę oczekiwań spisuję się Maciej Muzaj na którym opiera się atak. Asseco napewno zagra na maxa a co to da to zobaczymy. Mam nadzieję że nie oddadzą spotkania aby zmierzyć się np w play offach ze Skrą niż z Zawierciem.

Typy:

Over 3,5 seta @1,40 Betfan

Muzaj over 16,5 pkt @1,80 STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Warta kontra Resovia ( typy) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie