Warta Poznań – Wisła Płock – Typy bukmacherskie 22 lipca (piątek)

Po pierwszej kolejce liderem PKO Ekstraklasy jest Wisła Płock, ponieważ strzeliła najwięcej bramek, zachowując przy tym czyste konto bramkowe. Po zwycięstwie nad Lechią Gdańsk kolejnym jej rywalem będzie Warta Poznań. Zapraszam do analizy.

Warta Poznań - Wisła Płock - Typy bukmacherskie 22 lipca (piątek)
Warta Poznań – Wisła Płock – Typy bukmacherskie 22 lipca (piątek)

Warta Poznań vs Wisła Płock. Typ i Analiza

Piątkowe spotkanie rozegrane zostanie na stadionie Dyskobolii w Grodzisku Wielkopolskim gdzie osobiście nieco większe szanse na zwycięstwo daję przyjezdnym, aczkolwiek uważam, że nie będzie to dla nich spacerek.

Jednak inauguracyjne zwycięstwo z Lechią Gdańsk 3-0 musiało Nafciarzom dodać skrzydeł. Na tle bardzo mocnego przeciwnika który poprzedni sezon zakończył na czwartym miejscu w tabeli wypadli bardzo dobrze.

Wiślacy nie tylko błysnęli dobrą skutecznością, ale też dobrze się bronili przez co Lechia miała problemy ze stwarzaniem sobie dogodnych sytuacji bramkowych.

Warta Poznań rozpoczęła sezon od wyjazdowej porażki z Rakowem Częstochowa 0-1. Warta przegrała, ale jakieś tam sytuacje sobie stworzyła. Ale było to za mało, aby zaskoczyć przeciwnika.

W piątek będzie musiała radzić sobie bez Kieliba który jest kontuzjowany. Z kolei występ Zrelaka jest niepewny. W poprzednim sezonie wiślacy wygrali w Grodzisku Wielkopolskim z Wartą 2-1. Po ostatnim pewnym zwycięstwie z Lechią nie można wykluczać ich kolejnej wygranej.

Typ: X2 (kurs 1.64 na STS)

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Warta Poznań – Wisła Płock – Typy bukmacherskie 22 lipca (piątek) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie