Warta Zawiercie – AZS Olsztyn – typy bukmacherskie

Kolejnym spotkaniem będzie rywalizacja w Zawierciu gdzie Warta podejmować będzie akademików z Olsztyna. W tym spotkaniu typuję Zawiercie -1,5 seta @1,45 STS. Transmisja od 17:30 w Polsacie Sport

Siatkarskie typy dnia - 19 września (czwartek)
Siatkarskie typy dnia – 22 pazdziernika (sobota)

Obie ekipy można powiedzieć sąsiadują w ligowej tabeli. Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn jak do tej pory przegrali dwa pierwsze spotkania z Zaksą i Jastrzebiem,  co nie jest niespodzianka. Jednak kolejne dwa mecze to były już zwycięstwa z Katowicami i Lublinem teraz chcieliby odnieść trzecie zwycięstwo z rzędu. Nie będzie to jednak łatwe zadanie, bowiem akademicy zmierzą się na wyjeździe  Wartą Zawiercie która w tym roku aspiruję bardzo wysoko i są podrażnieni po ostatniej porażce z Jastrzębskim Węglem, gdzie sensacyjnie przegrali 3-0. Byli tłem dla wicemistrzów Polski.

Myślę że AZS stać maksymalnie na jednego seta na wyjezdzie, ze składu odszedł DeFalco w jego miejsce ściągnieto Bartka Lipińskiego, do zespołu dołączył Amerykański rozgrywający Tuaniga i reprezentant Niemiec Karlitzek który na ten moment jest najlepszym serwującym ligi. Zawiercianie są naszpikowani gwiazdami i myślę że w swojej hali wyciągną wnioski z ostatniej porażki i  nie przegrają drugi raz z rzędu. Ich kibice są ogromnym handicapem było to widać podczas spotkania z Zaksą.

Typy:

Warta (-1,5 seta) @1,45 STS

Kwolek – Karlitzek 1 @1,50 Superbet

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Warta Zawiercie – AZS Olsztyn – typy bukmacherskie Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie