Warta Zawiercie – GKS Katowice (Typy bukmacherskie)

W czwartek zakończymy 7 kolejke w Pluslidze jednym z pojedynków będzie mecz Warty Zawiercie z GKS Katowice. W tym spotkaniu typuję Warta (-9,5 ) @1,42 Superbet. Transmisja od 16:30 w Polsat Sport.

Warta ma dwie porażki. Przegrali w Jastrzębiu 3-0 i u siebie z AZS Olsztyn 2-3. Dużo by nie brakowało i przegraliby poraz trzeci w Lublinie z Lukiem. Po 2 setach przegrywali 2-0, jednak najważniejsze jest to że nie grali w najmocniejszym składzie. Od początku nie grał Kovacević. Jak ważny zawodnik to każdy wie, w trzeciej parti wszedł i odmienił to spotkanie będąc główną strzelbą zespołu. Absencja tego zawodnika spowodowana była zapewne wieloma ważnymi spotkaniami w listopadzie i ich ilością. Na ten moment są w środku tabeli. Zawiercianie są jednymi z faworytów w tym roku i porażka z Katowicami będzie czymś więcej niż wpadką. Czołówka wtedy już trochę odjedzie mimo że to dopiero początek sezonu.

Katowiczanie są w tej chwili na 9 lokacie z 4 zwycięstwami i 3 porażkami, wygrywają do tej pory co powinni no poza meczem u siebie z Czarnymi Radom gdzie przegrali 0-3. Spotkania z mocnymi rywalami dopiero przed nimi, dzisiaj pierwszy Warta Zawiercie gdzie zdobycie punktów na tak ciężkim terenie jest mało prawdopodobne. Gra oparta głównie na skrzydłach świetnie jak co roku gra Jarosz, wspomagany przez Rosseaux i Szymańskiego, chociaż Belg ostatnio trochę słabiej i dość szybko zastąpił go Quiroga który zdobył sporo aż 16 ale atakował na bardzo słabym procencie. Wydaję mi się że w meczu z Zawierciem wyjdzie Rooseaux z Szymańskim. W tym spotkaniu typuję 3-1

Typy:

Warta (-9,5) @1,42 https://superbet.pl/

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Warta Zawiercie – GKS Katowice (Typy bukmacherskie) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie