Warta Zawiercie – Skra Bełchatów

W poniedziałek 13 grudnia zakończymy 11 kolejke w Plus Lidze spotkaniem Aluronu Warty Zawiercie która podejmie PGE Skrę Bełchatów. Ciężko wskazać w tym pojedynku faworyta, ja typuję w tym pojedynku over 3,5 seta @1,41 PZbuk

typy dnia siatkówka

Bełchatowian i Zawiercian dzieli tak naprawdę tylko jeden punkt. Gracze Warty wpadli w mały kryzys można powiedzieć mają dwie porażki z rzędu z Zaksą 0-3 i z Warszawą 3-1. Pierwsze skrzypce w zespole gra Kovacević, jednak gdy on ma mały kryzys widać że gra troche siada mimo że sa jeszcze na skrzydłąch Conte i Konarski. Środkowi Aluronu też mogą mieć ciężkie życie ze Skrą, było widać to w meczu Politechniką gdzie na przeciwko stali Wrona czy Nowakowski. Aluron musi zrobić wszystko aby wygrać  ponieważ na trzy spotkania z górną częścią tabeli wygrali tylko w Jastrzębiu, jeśli przegrają w poniedziałek czołówka już może odjechać na kilka oczek.

Gracze Skry zaczynają kroczyć od zwycięstwa do zwycięstwa, trzy wygrane z rzedu napawają optymizmem, widać że zaczynają się rozpędzać w poniedziałek czeka jednak ich cięższe zadanie. Jednak gdyby wygrali naprawdę staną się grubym kandydatem  do medalu. W Kapitalnej formie jest Serb Atanasijević który w ostatnim meczu w trzech setach zdobył 21 pkt. Wtóruje mu Holender Koy. Wspomniani wyżej swietni środkowi Bieniek i Kłos, nie można zapomnieć o bardzo dobrym rezerwowym Tahcie. Mecz naprawde zapowiada się na długi i myslę że sensacją byłoby gdyby to się skończyło w 3 setach.

Typy:

Warta – Skra over 3,5 seta @1,41

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Warta Zawiercie – Skra Bełchatów Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie