Warta Zawiercie – Zaksa Kedzierzyn Kozle: czas na hit w Plus lidze – Typy bukmacherskie.

Jeszcze nie tak dawno emocjonowaliśmy się Mistrzostwami Świata w Polsce a tutaj już jesteśmy w trakcie 3 kolejki w Plus Lidze. W niedzielne popołudnie dojdzie do siatkarskiego hitu Warta Zawiercie podejmować będzie mistrza Polski z Kędzierzyna Kozla. Typuję w tym pojedynku zwycięstwo gospodarzy 1,85.

Siatkarskie typy dnia - 19 września (czwartek)
Siatkarskie typy dnia – 9 pazdziernika (niedziela)

Obie ekipy mają po dwa zwycięstwa, któraś drużyna dozna pierwszej porażki. Spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie jednak myślę że własna hala i skład jaki zbudowali miejscowi spowoduję wygraną nad mistrzem Polski. Do zespołu dołączyli między innymi Krzysztof Rejno i  Bartosz Kwolek który został ściągniety za Facudno Conte. Do tego należy dodać że od tego sezonu trenerem został Michał Winiarski. To drużyna która moim zdaniem w tym roku konkretnie namiesza w lidze. Zawiercianie w tym roku pokonali już innego potentata Skrę Bełchatow 3-2.

Do Zaksy dołaczył Paszycki, jednak najbardziej widocznym będzie odejście Kamila Semeniuka moim zdaniem najlepszego zawodnika w Plus Lidze. Który odszedł do Włoskiej Perugi. W jego miejsce gra Żaliński to zawodnik o innym potencjale co Semeniuk i to będzie kluczowe w tym spotkaniu uważam. Natomiast w bardzo dobrej formie jest atakujący Zaksy Kaczmarek który w dwóch spotkaniach zdobył ponad 50 pkt. Mając na parkiecie takich zawodników jak Kaczmarek czy Kovacević myślę że warto zagrać zakład Czy ktoś zdobędzie 20 pkt +.

Spotkanie nie powinno zakończyć się w trzech setach, jednak w tym spotkaniu głównym typem jest zwycięstwo Warty.

Typy:

Warta @1,85 forbet

over 3,5 seta @1,43 Pzbuk

Czy zawodnik zdobędzie 20 pkt? Tak forbet

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Warta Zawiercie – Zaksa Kedzierzyn Kozle: czas na hit w Plus lidze – Typy bukmacherskie. Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie