50 złotych z możliwością natychmiastowej wypłaty przygotował bukmacher Betclic dla wszystkich nowych klientów. Oferta ważna także na zbliżającą się kolejkę białoruskiej ekstraklasy, która jest obecnie na ustach wszystkich typerów – nie tylko u nas, ale i w całej Europie!

Weekend z ligą białoruską? Betclic daje 50 złotych zwrotu!
Weekend z ligą białoruską? Betclic daje 50 złotych zwrotu!

Zwrot 50 złotych od Betclic Polska

Oferta dostępna jest tylko dla osób, które nie mają jeszcze konta internetowego na stronie legalnego bukmachera www.Betclic.pl. Przyznawany jest w niej zwrot w przypadku przegranych zakładów na piłkę nożną lub e-sport (mecze FIFY, CS:GO i nie tylko!).

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Nie musimy zapisywać się do tej akcji. Istotne jest to, by wejść na www.Betclic.pl i przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego podać kod promocyjny „KOD50„. Tylko odpowiednie hasło bonusowe zapewnia nam zwrot w wysokości 50 złotych!

STS bez depozytu
STS bez depozytu

Kasa od bukmachera z możliwością natychmiastowej wypłaty!

W przypadku nowej oferty powitalnej od Betclic nie ma mowy o żadnych skomplikowanych warunkach obrotu. Gracz stawia kupon na interesujące go wydarzenia i w przypadku przegranej odbiera pełny zwrot stawki (minus podatek), z którym od razu może zrobić, co tylko chce!

Zarejestrowanie się w Betclic nie jest niczym trudnym. Na wszystko potrzebujemy w zasadzie paru wolnych chwil. W formularzu wpisuje się podstawowe dane na swój temat i od razu można przystąpić do typowania.

Jak dostać 50 złotych od Betclic?
⬇️ 💰 ⬇️

  1. Gracz wchodzi na www.Betclic.pl i zakłada darmowe konto z kodem „KOD50
  2. Zawiera zakład na e-sport lub piłkę nożną 
  3. W razie przegranej na konto trafia pełny zwrot stawki (minus podatek). Kasę można od razu wypłacić!

Bukmacher Betclic aktualna oferta. Co obstawiać?

Aktualna oferta bukmacherów różni się znacząco od tej, do jakiej jesteśmy przyzwyczajeni. Na szczęście, mamy w XXI wieku ogromne możliwości i typerzy ciągle mają co obstawiać. Największym hitem są zakłady e-sport, ale ciągle grają także niektóre ligi piłkarskie na świecie, między innymi, białoruska.

Jeżeli chcemy obstawiać w Betclic przez internet, to jest za pośrednictwem strony www.Betclic.pl, potrzebujemy konta. Wystarczy założyć je raz – poradzi sobie z tym nawet początkujący!

Już teraz sprawdźcie nasze propozycje typerskie na najbliższe godziny:


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy Polskich bukmacherów www.sts.pl - 29 PLN bez depozytu - kod: BETONLINE
www.betclic.pl - 550 PLN cashback - Kod: KOD550
www.betfan.pl - 3100 PLN bonus + obstawianie bez podatku - Kod: BETFAN


poker sts bonus