Węgry – Włochy – Typy bukmacherskie 26 września (poniedziałek)

W bezpośrednim spotkaniu o pierwsze miejsce w grupie trzeciej Ligi Narodów zmierzą się reprezentacje Węgier oraz Włoch. Transmisja w Polsat Sport Extra. Zapraszam do analizy.

Szkocja - Ukraina: typy i kursy bukmacherskie [21.09.22]
Węgry – Włochy – Typy bukmacherskie 26 września (poniedziałek)

Węgry vs Włochy. Typ i Analiza

Węgry objawieniem Ligi Narodów. Przed ostatnią kolejką sensacyjnie zajmują pierwsze miejsce w grupie, mając dwa punkty przewagi nad drugą reprezentacją Włoch z którą zmierzą się w najbliższy poniedziałek.

Jedyną porażkę odnotowały właśnie w starciu z Włochami gdzie w Cesenie przegrały 1-2. Węgry są mocne, niebezpieczne, mają dużo jakości w ofensywie… Jednak przewaga psychologiczna jest po stronie reprezentacji Włoch.

Włosi mają większe doświadczenie, w końcu wygrali ostatnie mistrzostwa Europy. Motywacji w poniedziałek z pewnością im nie zabraknie, gdyż walczą o pierwsze miejsce w grupie Ligi Narodów.

Osobiście więc stawiałbym w kierunku mistrzów Europy. Po ostatnim zwycięstwie z Anglią przystąpią do tego spotkania w dobrych nastrojach.

Reprezentacja Węgier przekonująco wygrała z Anglią 4-0. Ostatnio nawet poradziła sobie z Niemcami 1-0. Intuicja jednak podpowiada mi, że w rywalizacji z Włochami węgierscy piłkarze będą mieli słabszy dzień.

Typ: 2 (kurs 2.00 na STS)

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Węgry – Włochy – Typy bukmacherskie 26 września (poniedziałek) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie