Schalke przeżywa bardzo poważny kryzys formy, nie radzi sobie już nawet z bardzo przeciętnymi drużynami Bundesligi co wyraźnie pokazał ostatni mecz z Fortuną Dusseldorf gdzie na Veltins Arena przegrało aż 0-4. Co gorsze, jak widać przegrywa dość wysoko w beznadziejnym stylu co źle wróży przed następnymi meczami.

Typy Dnia – 8 marca (piątek)

Najgorszy sezon Schalke od 36 lat!

Już w najbliższy piątek na wyjeździe mierzyć będą się z Werderem Brema i wiele wskazuje na to, że Niebiescy i w tym meczu będą mieli bardzo ciężko zdobyć jakiekolwiek punkty z drużyną która ostatnio częściej remisowała. Na ich mecze nie da się patrzeć, to co pokazali w ostatniej potyczce z Fortuną to jest jakaś parodia co do klubu Schalke wcale jest niepodobne, ten zespół dziś dobrze wygląda tylko na papierze, niestety, rozgrywa najgorszy sezon od 36 lat.

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Rozumiem być bez formy, ale przegrać przed własną publicznością w takich rozmiarach z Fortuną która zajmuje dopiero jedenaste miejsce w tabeli jest jakimś nieporozumieniem. Schalke ma poważny problem z napastnikami którzy nie radzą sobie w akcjach ofensywnych, zresztą cała drużyna spisuje się beznadziejnie, od defensywy, przez pomoc do formacji ofensywnej.

W dwóch ostatnich meczach Niebiescy stracili aż siedem bramek, bo wcześniej odnotowali wyjazdową porażkę z Mainz 0-3. Poza tym w pierwszym spotkaniu 1/8 finału Ligi Mistrzów jak wiadomo przed własną publicznością przegrali z Manchesterem City 2-3, no ale poważnie, z taką grą w rewanżu na wyjeździe z pewnością dostaną porządne lanie. Zwycięstwo Werderu z opcją remisu jest moim typem na to spotkanie, choć można także spróbować zagrać czystą jedynkę.

Gospodarze w przeciwieństwie do Schalke które zajmuje czternaste miejsce, plasują się wyżej w tabeli na dziesiątym miejscu. Są zdecydowanie w lepszej formie, w dziesięciu spotkaniach odnotowali zaledwie dwie porażki. W pięciu ostatnich meczach zanotowali jedno zwycięstwo i cztery remisy. Jak więc widać, w odróżnieniu od Niebieskich w ostatnim czasie prezentowali się znacznie lepiej.

Nic więc dziwnego że w piątkowym meczu bukmacherzy w roli faworyta stawiają zespół Werderu Brema. Po pewnym zwycięstwie u siebie z Augsburgiem 4-0 zremisował trzy mecze z rzędu, wszystkie po 1-1, z Herthą, Stuttgartem i ostatnio z Wolfsburgiem. Czyżby czwarty remis z rzędu? niewykluczone, w końcu Schalke wiecznie przegrywać nie będzie prawda? no właśnie, dlatego lepiej tu stawiać podwójną szansę, moim zdaniem w kierunku Werderu Brema.

W ostatnim bezpośrednim starciu ubiegłego roku w październiku z trzech punktów cieszył się Werder gdzie na terenie Schalke wygrał 2-0. Jak więc widać, w tym spotkaniu wszystko przemawia na korzyść zielono-białych, są w lepszej formie, do tego swój mecz rozegrają przed własną publicznością.

Typ: 1X