West Ham – Leeds. Typy bukmacherskie 8 marca (poniedziałek)

Mecz West Ham – Leeds już 8 marca (poniedziałek). Jakie typy bukmacherskie na to wydarzenie zagrać na kuponie? Sprawdź już teraz pewniaka z Premier League!

West Ham - Leeds. Typy bukmacherskie 8 marca (poniedziałek)
West Ham – Leeds. Typy bukmacherskie 8 marca (poniedziałek)

West Ham – Leeds. Co nam mówi tabela?

Przed poniedziałkowym spotkaniem obie drużyny dzielą tylko trzy pozycje w tabeli. Wydaje się, że to niewiele, ale punkty mówią coś zupełnie innego – Leeds do tej pory zgromadziło 35 „oczek”, czyli aż o 10 mniej od najbliższego rywala. Popularne „Młoty” mogą też 8 marca wskoczyć nawet na 4. miejsce w tabeli, a do pierwszej piątki od razu po zwycięstwie i to bez konieczności oglądania się na innych.

Nie tylko pozycja w klasyfikacji Premier League, ale także ostatnie występy pokazują, kto w poniedziałek powinien zwyciężyć. Zawodnicy z Londynu w minionych pięciu kolejkach doznali zaledwie jednej porażki, natomiast Leeds więcej razy przegrywało, niż triumfowało.

STS bonus bez depozytu
Kod promocyjny w STS bonus bez depozytu
Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

To, na co na pewno warto zwrócić uwagę, to fakt, że West Ham jest jedną z lepiej spisujących się drużyn u siebie w lidze angielskiej. Lepiej od „Młotów” radzi sobie jedynie sąsiad Tottenham oraz bezkonkurencyjny lider – Manchester City.

Klub Łukasza Fabiańskiego w ostatnich pięciu meczach u siebie przegrał tylko raz. To dokładnie taki sam rezultat, jak City, a to mówi samo za siebie.

Typy bukmacherskie na West Ham – Leeds. Co obstawić?

W poniedziałek na murawie londyńskiego Stadionu Olimpijskiego możemy nie zobaczyć wspomnianego już Fabiańskiego, a także kilku innych graczy występujących w barwach WHU. Nie można jednak zupełnie ignorować tego, że i Leeds musi walczyć z kontuzjami i do najbliższego meczu nie przystąpi w kompletnym zestawieniu.

West Ham bije się o zupełnie inne cele od Leeds. Jeżeli ktoś ma 8 marca wygrać, to na pewno bardziej gospodarze, niż goście. Tym bardziej, iż drużyna przyjezdna w delegacji spisuje się dość przeciętnie, natomiast londyńczycy u siebie są w stanie powalczyć jak równy z równym dosłownie z każdym.

Kurs na gospodarzy jest – naszym zdaniem – mocno zachęcający. Takie pewniaki dnia to świetna okazja, by spróbować zarobić nieco więcej gotówki na obstawianie zbliżających się pojedynków w europejskich pucharach – potwierdzą to na pewno wszyscy doświadczeni typerzy!

Mecz Typ Kurs Bukmacher
West Ham - Leeds 1 2.11 SUPERBET

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie