Wielki rewanż w siatkarskiej LM – Typy Bukmacherskie.

Czas na rewanżowe starcia w półfinale LM siatkarzy, drugi półfinał wydaję się zdecydowanie ciekawszy, moim zdaniem to przedczesny finał Perugia podejmować będzie Zaksę. W pierwszym spotkaniu w Kedzierzynie Kozlu, moim zdaniem niespodziewanie wygrała Zaksa 3-1 stawiając się w bardzo dobrej sytuacji przed rewanżem, do awansu wystarczą tylko i aż dwa sety.

Siatkarskie typy dnia - 19 września (czwartek)
Siatkarskie typy dnia – 6 kwietnia (czwartek)

Mimo wszystko dobry wynik Zaksy, może nie wystarczyć bo wiadomo jakim zespołem jest Perugia z jakimi inwidualnościami, 3-0 lub 3-1  i będziemy oglądać złotego seta. Uważam że to jest bardzo prawdopodobny scenariusz. W pierwszym spotkaniu genialnie zagrał Bednorz, takiego Bednorza ostatnio pamietam w Modenie. To on był głównym ojcem zwycięstwa w pierwszym spotkaniu. Czy on jest wstanie powtórzyć takie spotkanie? Oczywiście ale o to nie będzie tak łatwo.

Perugia ma przysłowiowy nóż na gardle, nie zagra tak słabego spotkania drugi raz, na swojej hali będą całkiem inną drużyną. Zaksa  jest natchniona zwyciestwem w pierwszym spotkaniu, poprzednio pokonała w złotym secie Itas Trentno. W miedzy czasie pokonała w ostatniej kolejce w lidze Jastrzębie 3-1. 

Głównym typem na to spotkanie jest over 3,5 seta @1,50 STS. Oby tylko Zaksę nie sparaliżowała myśl że potrzebują tylko dwóch setów. Ja obstawiam 3-1 dla Perugi i w złotym secie to już rzut monetą. Czy Zaksa jest wstanie dołączyć do Jastrzębskiego i będziemy mieć Polski finał? Miejmy nadzieję że tak.

Typy:

over 3,5 seta @1,50 STS

Perugia @1,30 STS

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Wielki rewanż w siatkarskiej LM – Typy Bukmacherskie. Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie