Wielkie świeto w Warszawie GP Polski – Typy Bukmacherskie.

Dzisiaj o godzinie 19:00 Warszawie odbędzie się druga eliminacja cyklu Grand Prix 2023. Z tej okazji proponuję kilka typów. 

żużel typy dnia

Zmarzlik Top 3 @1,50 eToto 

Marzeniem kibiców jest to aby w końcu wygrał Polak. Najbliżej tego jest Zmarzlik mistrz świata, jak dotąd pięć razy kończył zawody na półfinale. Przeważnie czegoś brakowało by awansować, mi w szczególności w pamięci pozostaje akcja z poprzedniego roku gdzie już wyadawało się witał się z gąską. Fricke jechał przed Polakiem a ten zamiast spokojnie jechać po awans to podjeżdżał coraz bliżej aż na trzecim okrążeniu maszyna wykontrowałą i Zmarzlik spadł na trzecią lokatę. To jest pewne doświadczenie dla Zmarzlika i myślę że takie coś się nie powtórzy. Polak był szybki w kwalifikach, i wybrał swój ulubiony nr 5. Dla mnie obok Lindgrena to główny faworyt do zwycięstwa dzisiaj.

Lindgren – Woffinden 1 @1,50 STS

LIndgren wygrał wczoraj kwalifikacje i wybrał sobie nr 13 co daję mu fajny handicap, zacznie z pola D i pozniej idzie dwa razy na pole A gdzie po trzech startach może już być w półfinale. Lindgren uwielbia ścigać się w Warszawie a ma być tor do walki. W innych latach był chyba trzy razy w finale. Dla mnie on jedzie dzisiaj po finał. Uważam że to faworyt do końcowego podium cyklu GP. W Gorican był w finale jeśli dziś znowu zaliczy finał już odjedzie słabszym przeciwnikom. Woffinden cieniuje w lidze i nie sądze że zmieni się to w Warszawie, mimo że jako jedyny wygrał tutaj dwa razy ale to było 7 i 5 lat temu. Co prawda tor się za bardzo nie zmienił ale widać że Tajskiemu coś silniki nie chodzą jakby chciał.

Bewley Top 8 @1,40 etoto

Niewątpliwe jest to że przyszłe lata będą należec do Daniela. Bewley miałbyć drugą linią w Sparcie a jest liderem. Wychowany na takich krótkich torach Angelskich. W Warszawie powinno mu pasować. Połfinał to minimum myślę dzisiaj

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Wielkie świeto w Warszawie GP Polski – Typy Bukmacherskie. Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie