Wilki kontra Falubaz: zaległe spotkanie ( typy)

Dzisiaj w Krośnie miejmy nadzieję że dojdzie do zaległego spotkania pomiędzy Wilkami Krosno a Falubazem Zielona Góra. W tym spotkaniu typuję zwycięstwo gospodarzy @1,70 STS

żużel typy dnia

Zielonogórzan czeka bardzo długa droga, z Landshut gdzie wygrali w sobotę po ciężkim boju, czeka podróż prawie tysiąc km do Krosna. Rywal jest bardzo mocny, wydaję się że mocniejszy niż ekipa z Landshut. Dlatego stawiam na ich zwycięstwo. Zielonogórzanie mają dotychczas 3 pkt. Bardzo dużo zależy ponownie od kapitana Protasiewicza który jak sam twierdzi jezdzi na 50%. W Niemczech zdobył 7 pkt ale jak cenne były te pkt każdy wie kto oglądał gdy w biegu 14 przywiózł 5-1 z Tungatem. Co dało zwyciestwo.

Wilki do tej pory rozegrały tylko jedno spotkanie w Gdańsku gdzie wygrali 39-51. Ponownie pokazali że i w tym roku będą się liczyc o najwyższe cele. Ich skład prawie pozostał bez zmian. Za Patryka Wojdyło przyszedł Rafał Karczmarz ze Stali Gorzów. Myślę że Wilki po cichu chcą się włączyć w walkę o awans i ten mecz będzie dla nich sprawdzianem jak wyglądają na tle spadkowicza z ekstraligi. Po zwycięstwie w Gdańsku ich apetyty rosną. Bardzo ważnę punkty przywiezli tam zawodnicy drugiej lini Szczepaniak, Milik i juniorzy. Bardzo słabo pojechał Karczmarz. Myślę że u Niego nastąpi poprawa. Dodając do tego jak dobrze radzą sobie liderzy Musielak i Lebiediew. Gospodarze mogą myśleć o zwycięstwie gdyż Falubaz bardzo dawno startował w Krośnie. Tor będzie napewno bardzo twardy gdyż możliwe są opady deszczu.

Typy:

Wilki @1,70 STS

Lebiediew over 10,5 @1,70 STS

Milik over 4,5 @1,57 STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Wilki kontra Falubaz: zaległe spotkanie ( typy) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie