Wilki kontra Gkm: Mecz kandydatów do spadku – Typy

Na zakończenie 4 kolejki speedway ekstraligi beniaminek Wilki Krosno podejmować będzie GKM Grudziądz. Moim głównym typem na to spotkanie jest Wilki -6,5 pkt @1,80 Kurs napewno na to zdarzenie spadnie ponieważ moim zdaniem jest ustawiony zbyt nisko.

żużel typy bukmacherskie

W Krośnie długo nie mogli zainaugurować ligi z powodu pogody. W tygodniu Wilki pokonały Apator 50-40, teraz przyjeżdzża kolejna drużyna z kujaw GKM, dziwie się dlaczego ta linia ustawiona jest tak nisko? Być może że do drużyny z Grudziądza wraca Wadim Tarasenko który ma Polskie obywatelstwo i był zawieszony na pierwsze trzy spotkania.

Wilki mogą w ciagu czterech dni zdobyć cztery punkty. Na wyjazdach GKM spisuję się bardzo słabo. Poza Nikim Pedersenem trudno szukać pewnego punktu. Więcej oczekuję się Maxa Fricke który wczoraj prawie wszedł do  półfinału. Jeżeli ta trójka by bardzo dobrze punktowała to może być na styku ale ja w to nie wierzę.

Wilki jeśli chcą się utrzymać muszą to spotkanie wygrać jak najwyżej w spotkaniu z Toruniem zawiódł Świdnicki reszta pojechałą bez zarzutów. Zaskoczył Kasprzak i Milik. JUniorzy też wydają się być lepsi od GKMu. Szczególnie ostatnio oberwało się Pludrze który z impetem wjechał w Chrisa Holdera był to atak bezmyślny.

GKM myslę że za cel postawili sobie zdobycie 40 pkt to by oznaczało szansę na bonus. Ja typuję 52-38. Tarasenko napewno jest lepszym zawodnikiem niż Krakowiak czy Szczepaniak ale to nie jest na liderowanie w ekstralidze. 

Typy

Wilki -6,5 @1,80 STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Wilki kontra Gkm: Mecz kandydatów do spadku – Typy Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie