Wilki Krosno – Orzeł Łodz ( typy i zapowiedz

W poniedziałek, 3 maja Wilki Krosno odjadą drugie w tym roku spotkanie na domowym owalu. Przeciwnikiem będą podopieczni Adama Skórnickiego zawonicy Orła Łodz. Spotkanie rozpocznie się o 16:00 Orzeł jeszcze w tym  roku nie jechał na wyjezdzie, stawiam handicap (+12,5 pkt na gości)

żużel typersi

Początek maja dla Krosnian w tym roku obfity, wczoraj odjechali spotkanie z Polonią Bydgoszcz gdzie wygrali 51-38. A dziś juz zmierzą się z Orłem. Na ten moment obie ekipy odjechały po dwa spotkania. Wilki Krosno musiały uznać wyższość ekipy z Rybnika oraz po niesamowitym spotkaniu w Ostrowie gdzie juz przegrywali 10 pkt a rzutem na tasme udało się odnieść zwycięstwo. Z kolei drużyna Orła Łódź w dwóch domowych meczach pokonała Unię Tarnów i Row Rybnik

W ekipie przyjezdnej najbardziej dotychczas wyróżniał się Kurtz były zawodnik Uni Leszno, który wyrasta na lidera Orła w sezonie 2021. Solidnym ogniwem zawsze jest  Sasza Łoktajew. Ważne punkty w domowych meczach dorzucali również Nowak i Kościuch a dobre wrażenie pozostawił po sobie zawodnik do lat 24, Beker. Martwi natomiast formacja młodzieżowa która jest zagadką dzisiaj, ponieważ Mateusz Dul miał wypadek samochodowy i na pewno nie wystąpi dziś a Grygolec drugi junior nabawaił się urazu w zawodach młodzieżowych.

Wilki w dwóch spotkaniach pokazały  się z dwóch stron. W pierwszym pojedynku w Rybniku uległy aż 27:63 i po takiej porażce działacze szybko dokonali zmian w składzie. Odsuneli ze składu Ljunga  który miał być liderem,a bliżej jest końca  kariery, często łapie urazy. Działącze szybko zareagowali związali się  Vaszkiem z Milikiem i Tobiaszem Musielakiem wydaję się ze to były strzały w dziesiątke, zaraz w kolejnym spotkaniu byli inna drużyna, obaj zawodnicy są gwarantami 10 pkt w meczu na zapleczu ekstraligi. Jeśli dzisiaj wygrajaą będą liderami tabeli.

Dzisiaj faworytem  pojedynku będą gospodarze. Miedzy innymi przy genialnej jezdzie Patryka Wojdyły który już chciał kończyć kariere, linia 7,5 pkt  jest do gry po kursie 1,60, wczoraj zdobyl 11+2 z Polonia Bydgoszcz. Podopieczni Skórnickiego tanio jednak skóry nie sprzedadzą i może to być ciekawy pojedynek. Dlatego skusił mnie ten handicap który uważam jest minimalnie za wysoki. Mecz ten będzie dopiero drugim, rozegranym na stadionie w Krośnie po remoncie a zarazem pierwszym ekipy z Łodzi na wyjezdzie. Jeśli juniorzy Krosna nie zrobią gigantycznej różnicy w punktach to o handicap jestem spokojny. Goście będą się bronić taktycznymi. Gospodarze jadą drugi mecz z rzędu dzień po dniu , to też może mieć znaczenie, typuję 49-41. Nie jest to jakiś wielki pewniak, ale można próbować.

Typy

Orzeł (+12,5 pkt) 1,55 forbet

Wojdyło over 7,5 pkt 1,60 ewinner.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie