Wilki Krosno – Polonia Bydgoszcz ( typy)

W weekend w Krośnie odbędzie się święto żużla. W piątek Wilki zmierzą się  Abramczyk Polonia Bydgoszcz, a już w niedzielę podejmować będą kolejnego kandydata do awansu Stelmet Falubaz. Wszystkie te trzy drużyny w tym sezonie mierzą w awans myslę że te spotkania dużo nam już powiedzą. W zisiejszym pojedynku stawiam na Wilki @1,50

obstawianie żużla online

Początek tego sezonu dla krośnian, jak w zeszłym sezonie jest udany. Zespół ma za sobą trzy wygrane mecze. U siebie rozgromili Łodz 59-31 I dwa wyjazdowe najbardziej cenne w Gdańsku 51:39 i W Rybniku 50-40.


Zespół Wilków nie dysponował rok temu tak silną formacją juniorską jak teraz. Świetną robotę robi Franciszek Karczewski który ma średnią blisko 2 pkt /bieg, którego wspiera Krzysztof Sadurski który nie znalazł miejsca w Uni Leszno. Seniorzy spisują się znakomicie szczególnie Lebiediew i Musielak. Czterech żużlowców Wilków jest w 10tce najskuteczniejszych. To mówi bardzo dużo. Myslę żę w dzisiejszym pojedynku udowodnią że to nie jest przypadek.

Polonia Bydgoszcz ma za sobą również trzy mecze. Po niespodziewanej porażce na inaugurację w Niemczech 43:47, sięgnęli oni po dwa zwycięstwa, domowe z Gdańskiem 52:38 i wyjazdowe z Łodzią 51:39. Rewelacją w Poloni jest junior Przyjemski który ma dopiero 17 lat a  ma na rozkładzie już wielu zawodników bardzo doświadczonych. Jednak jego start stoi pod wielkim znakiem zapytania ponieważ w niedzielę uczestniczył w karambalu w Rawiczu gdze startował jako gość. W zestawieniu Gryfów się jedak znajduję.

W Poloni pierwsze skrzypce grają Bjerre i Zagar, jak wiele od tych zawodników zależy każdy wie. Miedziński i Jeleniewski to nie sąi pewniacy dlatego myślę że Polonia jest bez szans na zwycięstwo ponieważ druga linia Krosna miażdzy Polonistów.


Myślę że po tym spotkaniu Krosno odjedzie reszcie drużyn i pokażę swoją siłę. Mają opanowany swój tor na którym bardzo często liczy się start. I są odpowiednio spasowani. Polonia Powinna minimalizować straty rezerwami taktycznymi i w meczu rewanżowym postarać się o punkt bonusowy, jednak zwyciężko powinni wyjśc z tego pojedynku Wilki.

Wilki @1,50 STS

Zagar over 9,5 pkt @1,70

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Wilki Krosno – Polonia Bydgoszcz ( typy) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie