Wilki Krosno – Wybrzeże Gdańsk( typy i analiza)

Dzisiaj w Krośnie odbędzie się spotkanie Wilków z Wybrzeżem. Według buków ogromnym faworytem są gospodarze kursy 1,10 kompletnie nie do gry. Dwa typy mi się rzuciły w oczy. Pierwszy to Szczepaniak under 10,5 pkt @1,65 ewinner a drugi +14,5 pkt na Gdańsk @1,47 STS

żużel typersi

Obie drużyny jeszcze się nie spotkały w tym roku. Forma Krosnian jest wspaniała , szczególnie na swoim torze wygrywają wysoko jak leci i pewnie będą w play offach. Gdańszczanie są na 4 miejscu, potencjał druzyny jest zdecydowanie wyższy. Bardzo dużo punktów stracili po głupich błedach, jednak ostatnia wygrana w Łodzi 46-44 sprawiła że wrócili do gry aby nie skończyć sezonu w sierpniu. Po tym zwycięstwie ich nastroję napewno dają powody mieć nadzieję aby powalczyć w Krośnie. W swoim składzie mają naprawde takich zawodników którzy jeszcze nie tak dawno jechali w ekstralidze. Mowa tu o Jamrogu Pieszczku czy Kułakowie. Troche martwi postawa juniorów i Jensena, jednak myślę że rezerwy taktyczne spowodują że będą się długo trzymać przy przeciwniku i te 14,5 to troche przesadzony handicap.

Jeśli chodzi o Szczepaniaka bardzo wysoka linia te 10,5 w stsie mamy 8,5. Mateusz to zawodnik drugiej lini. Bardzo trudny układ par, oczywiście pierwszy bieg raczej pewne 3 punkty jedzie na Gruchalskiego i z juniorami, ale pózniej doparowy Tobiasz Musielak gwiazda 1 ligi , po wymianie pojedzie z Andrzejem Lebedievm. Na dodatek dwa razy pojedzie z najlepszym zawodnikiem gości Wiktorem Kulakovem. Uważam że mimo swojego toru jak ten zawodnik zdobędzie 8 pkt to będzie to sukces. Za wysoka linia ja ją pobieram.

Typy:

Wybrzeże +14,5 pkt 1,47 sts

Szczepaniak under 10,5 pkt @1,65 ewinner

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie