Kiedy mamy okresy bez meczów piłkarskich, wiele osób przerzuca się na tak zwane sporty wirtualne. Czy komputerowa piłka nożna u bukmachera eFortuna jest w stanie zastąpić tę prawdziwą? 

Wirtualne mecze piłki nożnej eFortuna. Jak grać? Kod promocyjny + bonus na start!
Wirtualne mecze piłki nożnej eFortuna. Jak grać? Kod promocyjny + bonus na start!

Obstawianie wirtualnych meczów w Fortunie

Wirtualne sporty to znakomity sposób na to, by „potrenować” obstawianie meczów w momencie, gdy te w prawdziwym świecie akurat się nie odbywają. Panująca obecnie sytuacja jest wyjątkowa, ale pamiętajmy, że w sporcie mamy w roku kilka okresów przerw i wówczas też gracze często muszą szukać rozmaitych alternatyw. 

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Na stronie internetowej www.eFortuna.pl obstawiać można mecze piłkarskie odbywające się przez całą dobę. Oferta na Virtual Sports dostępna jest nie tylko za pośrednictwem tradycyjnego serwisu, ale także w aplikacji mobilnej. Ta druga dostępna jest za darmo dla użytkowników systemu iOS oraz Android. 

fortuna kod bonusowy
fortuna kod bonusowy

Obstawianie wirtualnej piłki nożnej

Gracze nie muszą czekać na odpowiedni moment do tego, by zagrać na komputerowe mecze piłkarskie. Tak jak już wspomnieliśmy, odbywają się one cały czas. Jest ich w ciągu dnia na tyle dużo, że trudno mówić tutaj o jakiejkolwiek nudzie.

Obstawianie wirtualnej piłki nożnej nie różni się niczym od grania tej tradycyjnej. Możemy postawić na to, kto zwycięży, ale to tylko jedna z dostępnych opcji. Tak zwane „wirtuale” to także granie na liczbę goli czy dokładne wyniki. 

Wiele osób uważa, że Wirtualne Sporty są lepsze od normalnych, gdyż kursy bardzo często oddają rzeczywiste szanse zespołów na wygraną. Gdy na gości mamy kurs 4.30, a na gospodarzy 1.60, mało prawdopodobna jest niespodzianka, chociaż i takie od czasu do czasu potrafią się przydarzyć. 

Tak wyglądają wirtualne mecze w Fortunie
Tak wyglądają wirtualne mecze w Fortunie

eFortuna Wirtualne Sporty obstawianie online

Wirtualne Sporty obstawianie eFortuna to ciekawe zagadnienie, któremu warto się przyglądać. Nie potrzebujemy do tego oddzielnego konta, dzięki czemu wszystko odbywa się wygodnie i bez zbędnej wirtualnej papierologii.

Aby utworzyć darmowe konto typerskie w Fortunie, wystarczy wypełnić specjalny formularz rejestracyjny na www.eFortuna.pl. Jak dokładnie to działa? Wszystko widoczne jest na filmie zamieszczonym poniżej:

Każdy nowy gracz może przy rejestracji konta w Fortunie wpisać kod promocyjny BETONLINE. Do zdobycia jest dzięki niemu 20 PLN od razu po rejestracji konta, a potem nawet dwa bonusy ekstra takie jak do 1000 PLN przy pierwszej wpłacie + do 100 PLN jako zakład bez ryzyka.

BONUS DLA NOWYCH GRACZY FORTUNY
⬇️⬇️⬇️

  • 20 PLN za samo założenie konta (kod promocyjny BETONLINE) na www.eFortuna.pl
  • Do 1000 PLN przy pierwszej wpłacie
  • 115 PLN jako zakład bez ryzyka

Na łamach naszej strony przedstawiamy różne strategie gry oraz możliwości. Okazuje się, że typy dnia to nie tylko najważniejsze rozgrywki sportowe. A dzięki temu, że mamy XXI wiek, wszystkie kupony możemy zawierać bez wychodzenia z domu! 


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy Polskich bukmacherów www.sts.pl - 29 PLN bez depozytu - kod: BETONLINE
www.betclic.pl - 550 PLN cashback - Kod: KOD550
www.betfan.pl - 3100 PLN bonus + obstawianie bez podatku - Kod: BETFAN


poker sts bonus