Wisła Kraków – Zagłębie Lubin – 31 sierpnia (sobota)

W dwóch ostatnich meczach Wisła Kraków zgromadziła trzy punkty, jednak zdobyła w nich aż sześć bramek, a to bardzo dobra wiadomość przed kolejnym spotkaniem z Zagłębiem Lubin, tym bardziej że rozegra je u siebie, czyli na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana w Krakowie.

Typy Dnia – 31 sierpnia (sobota)

PKO Ekstraklasa: Wisła Kraków vs Zagłębie Lubin. Typ i Analiza

Na tym stadionie Biała Gwiazda przegrała dotychczas z mocnym Śląskiem 0-1, ale częściej utrzymywała się przy piłce i także miała parę okazji na strzelenie gola. Warto także dodać, że był to mecz w ramach pierwszej kolejki, a to ważne, bo na początku sezonu podopieczni Macieja Stolarczyka nie prezentowali się tak dobrze jak dziś.

Jednak z każdym meczem było coraz lepiej, Paweł Brożek mimo wieku udowodnił, że w dalszym ciągu jest w dobrej dyspozycji i potrafi strzelać bramki jak w starciu z ŁKS-em Łódź któremu strzelił dwa gole. I przede wszystkim dla kibiców bardzo dobrą wiadomością jest, że do składu wrócił Jakub Błaszczykowski który w meczu z Jagiellonią rozegrał pełne 90. minut. Ostatecznie Wisła przegrała, ale strzeliła dwie bramki.

Kolejny raz na listę strzelców wpisał się Paweł Brożek, w sumie była to już jego trzecia bramka w przeciągu dwóch ostatnich spotkań, a to naprawdę bardzo dobry znak przed meczem z Miedziowymi. Piłkarz niezwykle ważny, doświadczony, dający bardzo dużo jakości, z nim w składzie Wisła jest w stanie wygrać z każdym, a tym bardziej w sobotę z Miedziowymi.

Są powody dla których warto stawiać w kierunku Białej Gwiazdy. Po pierwszej swój mecz rozegra przed własną publicznością gdzie poza porażką ze Śląskiem wygrała z Górnikiem Zabrze 1-0 i ŁKS-em aż 4-0. Po drugie Zagłębie ostatnio gra słabiutko o czym świadczą dwie porażki z rzędu, z Legią Warszawa 0-1 i ostatnio z Piastem Gliwice 0-3. Zagłębie wygrało dotychczas zaledwie jeden mecz, z kim? ze słabą Arką 2-0.

Po trzecie historia bezpośrednich spotkań, Biała Gwiazda wygrała dwa ostatnie mecze z Miedziowymi, ale podkreślam, przed własną publicznością, w poprzednim sezonie 3-2 i sezon wcześniej 3-0. Jak więc widać to kolejny argument, że Wisła jest drużyną własnego boiska, to właśnie w Krakowie czuje się najlepiej co też udowodniła w starciu z ŁKS-em.

Podsumowując, mimo ostatniej porażki z Jagiellonią podopieczni Macieja Stolarczyka prezentują się coraz lepiej, zwłaszcza przed własna publicznością wyglądają bardzo dobrze. Przede wszystkim cieszy dobra dyspozycja Pawła Brożka. Zagłębie w zasadzie od początku sezonu ma pod górkę, tylko jedno zwycięstwo na koncie ze słaba Arką to najlepszy dowód na to, że jest pod formą. Dlatego w sobotę liczę na dobry mecz Białej Gwiazdy.

Typ: 1X

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie