Włochy – Anglia – Typy bukmacherskie 11 lipca (niedziela)

Finał Euro 2020 tuż, tuż! Najważniejsze wydarzenie tego roku rozpocznie się już w najbliższą niedzielę o godzinie 21:00 czasu polskiego. Na stadionie Wembley w Londynie Włochy zmierzą się z Anglią. Transmisja w TVP 1 i TVP Sport. Zapraszam do analizy.

Liverpool - Fulham. Typy bukmacherskie 7 marca (niedziela)
Typy Dnia – 11 lipca (niedziela)

Włochy vs Anglia. Typ i Analiza

Obie reprezentacje rozegrały dotychczas sześć spotkań na Euro 2020. Nie zaznały smaku ani jednej porażki! Przed nimi ostatnie, siódme, te najważniejsze. Kto ma większe szanse na sukces? moim zdaniem to Włosi zdobędą puchar Europy.

Sklasyfikowani są na siódmym miejscu w rankingu FIFA. Pod względem psychicznym są bardzo dobrze przygotowani do tego turnieju. Za nimi przemawia większe doświadczenie! Odnoszę wrażenie, że najlepiej czują się w meczach z najmocniejszymi.

Najlepszym tego dowodem jest wyeliminowanie w półfinale reprezentacji Hiszpanii, oraz w ćwierćfinale Belgii, czyli bardzo mocnej reprezentacji która zajmuje pierwsze miejsce w rankingu FIFA. O czymś to świadczy prawda? no właśnie.

STS bonus bez depozytu
Kod promocyjny w STS bonus bez depozytu

Podopieczni Garetha Southgate’a znajdują się na czwartym miejscu w rankingu FIFA. W dotychczasowych meczach Euro 2020 prezentowali się bardzo dobrze. Dobrze się bronili. W fazie pucharowej wyeliminowali Niemcy, Ukrainę. Jednak w półfinałowym spotkaniu z Danią nie zachowali czystego konta bramkowe co może niepokoić. Po dogrywce wygrali 2-1.

Jest to bardzo ciężkie spotkanie do wytypowania, ponieważ to reprezentacje z najwyższej półki, z dużym potencjałem ofensywnym, ale jak wspomniałem wcześniej, większe doświadczenie jest po stronie włoskiej drużyny.

W 2006 roku zdobyła mistrzostwo Świata. W 2021 roku może wygrać finał Euro 2020. Bo to reprezentacja która najlepiej czuje się w meczach z najsilniejszymi!

Przed wielkim finałem selekcjonerzy obu reprezentacji nie mają poważnych problemów kadrowych. Jedynie Roberto Mancini nie będzie mógł skorzystać z usług kontuzjowanego piłkarza który nazywa się Leonardo Spinazzola.

Typ: 1 (awans)

5 / 5. Ocen: 3

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie