Włókniarz- Apator: kto zdobędzie punkt bonusowy?

Pierwsze niedzielne spotkanie 8 kolejki Włókniarz Czestcohowa podejmuję Apatora Toruń. Stawiam w tym pojedynku zwycięstwo gospodarzy @1,30 Betclic

obstawianie żużla online

Pierwsze spotkanie obu ekip odbyło się w ubiegły weekend, kiedy to żużlowcy spotkali się w Toruniu. Mecz był bardzo wyrównany, Ostatecznie górą byli Torunianie , którzy do Częstochowy przyjadą z zaliczką 48-42. Jednak obronić tego bonusa będzie mega trudno.

Torunianie mocno będą wierzyć w Pawła Przedpełskiego  który w zespole spod znaku „Lwa” spędził dwa lata. Jednak ja szczerze nie wierzę w jego raptowną przemiane. Problem leży w sprzęcie u Niego. Torunianie cały czas korzystają z z/z i coraz lepiej im to wychodzi , lepiej jadą Lambert i Dudek. Troche cieniuje nawet na MA Jack Holder  i to właśnie myślę że on będzie języczkiem uwagi i jeśli on nie odpali Toruń jest bez szans na obronienie bonusa. Juniorzy przegrali w Toruniu 3-7 a myślę że w Częstochowie w ciemno by wzieli te 3 pkt.

Częstochowianie mają dobre wspomnienia z poprzedniej wizyty Aniołów na Śląsku. Ostatnio wygrali bodajże 58-32. Minimum jest potrzebne zwycięstwo aby przybliżyć się do play offgdzie pojedzie aż 6 drużyn. Nie można u siebie zaliczać wpadek bo zaraz się traci. Obie ekipy mają po 6 pkt i żadna nie jest pewna jeszcze awansu ponieważ w dolnej części tabeli panuje ogromny ścisk. Częstochowianie nadal nie mogą liczyć na Jepsena który zawodzi i bardzo możliwe że po sezonie odejdzie z klubu do 1 ligi. U siebie można za to liczyć na Worynę i Smektałę. Bo o Lindgrenu i Madsenie nawet nie wspominam. Jak wspomniałem wyżej ogromnym handi są juniorzy mimo że Miśkowiak nie przekonuję w tym roku chociaż jest IMŚJ jednak z Toruńskimi juniorami poradzi sobie bez problemu. 

Wyczuwam zażartą walkę o bonusa , typuję 50 -40, zaważy tu moim zdaniem słabsza postawa Przedpełskiego a trzech liderów nie jest wstanie udzwignąć  wyniku przy słabych juniorach.

Typy:

Włókniarz @1,30 betclic

Dudek over 8,5 pkt @1,80 STS

Miśkowiak over 4,5 pkt @1,70 STS

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Włókniarz- Apator: kto zdobędzie punkt bonusowy? Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie