Włokniarz Częstochowa – Falubaz Zielona Góra

Drugim sobotnim spotkaniem trzeciej kolejki będzie spotkanie Włókniarza Czestochowa i Falubazu Zielona Góra. faworytami tego starcia sa gospodarze. Mam kilka typów na to spotkanie, transmisja od 20:30 w stacji Eleven.

żużel typy bukmacherskie

Gospodarze mają dwie porażki z Lesznem i wczoraj w Lublinie. Zwycięstwo dziś pod Jasną Gorą jest obowiązkowe. Rywal należy do tych łatwiejszych, falubaz w przedsezonowych przewidywaniach był raczej widziany w strefie barazowej. Podopieczni Piotra Świderskiego zmienili lekko układ par w porownaniu do pierwszego spotkania z 9 pojedzie Lindgren a z juniorem Madsen. Wydaję się bardziej optymalny uklad. W oczy kibiców rzuca się słaba forma Woryny i Smektały dwoch nowych nabytków. Smyk wczoraj lepiej już pojechał, ale cierpliwość do Woryny może się dzisiaj skończyć i może usiąść na lawce. Ich lepsza jazda jest potrzebna do zwyciestwa, Z dobrej strony pokazuje sie Jeppesen 5-6 pkt w meczu. Ogromna przewage Częstochowian widze na  juniorce para Miskowiak Kowalski jest zdecydowanie bardziej doswiadczona od juniorow Falubazu. Over 5,5 Miskowiaka wygląda świetnie. Madsen wczoraj zaliczyl kapitalne zawody w Lublinie i nie sadze aby zawody dzien po dniu  mialy  przeszkodzic w uzyskaniu dobrego wyniku. Szczególnie że kilka dobrych lat reprezentuję klub przy Olsztyńskiej.

Falubaz czeka mega trudne zadanie. Jak wspomnialem wyżej bolączką tego klubu są juniorzy, Osycko ma problemy z jazda mimo 21 lat. Protasiewicz zaliczyl ogromnego dzwona w Bydgoszczy w cwiercfinale IMP. Mineły trzy dni ale pewnie nadal odczuwa ten wypadek. W formie jest Patryk Dudek, na którego linia 11 pkt u bukmachera forbet jest do pokrycia, ponieważ liczymy wszystkie starty a Patryk raczej pojedzie w rezerwie taktycznej, wiec zbieranie samych dwójek wystarczy aby zakład wszedł,dodatkowym handicapem jest Matej Zagar który dwa sezony poprzednie spedził wlasnie w Czestochowie. Tylko czy dwoje zawodnikow jest wstanie trzymac wynik ? Kluczowa postacią może byc Max Fricke który średnia punktowa na dzien dzisiejszy ma w okolicach dwóch punktów. Bardzo mizernie prezentuję się Mateusz Tonder, zawodnik do lat 24.

Sukcesem Faluazbu myśle będzie zdobycie 40 pkt,wygrali na swoim obiekcie z GKM, Częstochowa bedzie zmotywowana do wygrania jak najwyzej. Ogromna przewaga na juniorce powinna zaprocentować dziś.

Typy

Włokniarz (-8,5 pkt) @1,75 etoto

Miśkowiak over 5,5 pkt @1,57 STS

Dudek over 11 pkt @1,92 forbet

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie