Włókniarz Częstochowa – Sparta Wrocław (typy i analiza)

W niedziele o 16:30 dojdzie do starcia Włókniarza Częstochowa z Betard Spartą Wrocław. Ten mecz można by nazwać hitem gdyby odbyło się w pełnym składzie przyjezdnych. Bardzo nieciekawa sytuacja jest w ekipie Dariusza Śledzia po dwóch wyjazdowych porażkach ekipa z Wrocławia nie może sobie już pozwolić na wpadki . Bo za chwilę mogą stracić szansę na play off. Ja dzisiaj stawiam na gospodarzy kurs 1,55 w forbet.

żużel typersi

Gospodarze jedyne punkty zdobyli w meczu na własnym stadionie z Falubazem Zielona Góra. W tamtym spotkaniu bardzo dobrze pojechali Fredrik Lindgren i Bartosz Smektała. Kibiców Częstochowskich martwi postawa drugiego nabytku Kacpra Woryny. Wychowanek ROWU dostawał przeważnie cztery starty w meczu, być może Częstochowianie osiągneliby lepsze wyniki szczególnie na wyjazdach gdyby był zastąpiony choćby przez Jakuba Miśkowiaka. Kierownictwo Włókniarza liczy, że w dzisiejszym starciu zdobędzie więcej punktów, rywal silny ale osłabiony.. Ogromną przewagę widzę na pozycji juniorskiej gdzie Miśkowiak z Kowalskim który zdobył 3 miejsce w brązowym kasku, spokojnie powinni objeżdżać Liszkę czy Curzytka. Lideruje Madsen , ale i on nie wygrywa biegów z taką łątwością jak chociażby rok temu , bardzo było to widać w pojedynku z Lesznem. Jednak myślę że dzisiaj o zwycięstwie zdecyduję bardziej wyrównana drużyna.

Wrocławianie to był i jest?Nadal jeden z głównych zespołów do zameldowania się w finale. Początek  sezonu wydawał się że będą rozkręcać z meczu na mecz , jednak po zwycięstwie nad Sparte przyszły dwie porażki, stało się tak dlatego że w meczu z GKM stracili Taia Woffindena a takiego zawodnika jest bardzo trudno zastąpić. Wręcz to niemożliwe. Nie wiadomo kiedy on wroci na tor, ale bez Niego Sparta wygląda blado na wyjazdach, jeśli  dzisiaj nie powalczą widmo braku awansu do top4 może być coraz bliższe. Sparta jest na ten moment ostatnia w tabeli. Dziś wrocławian czeka kolejne trudne zadanie, nie widać pewnych punktów poza Łagutą i Janowkim.To właśnie na Rosjanina fajną linie wystawił ewinner 12,5 pkt a Rosjanin bardzo prawdopodobne pojedzie 7 razy , a 6 to na pewno. Przy 6 startach same ,,dwójki ” i jedna ,, trójka” wystarczą. Głównie to na ich barkach będzie spoczywać odpowiedzialność za końcowy wynik podczas nieobecności Tajskieo. Gleb Czugunow i Daniel Bewley jako zawodnicy drugiej linii spisują sie tak jak powinni , forma juniorów wydaję się problemem nie do rozwiązania. Ale obecności Tajskiego nie da się zastąpić.

Częstochowianie przystąpią do tego pojedynku w najsilniejszym składzie. Trener Piotr Świderski zdecydował się jednak rozdzielić parę Smyk Woryna, co uważam że może im wyjśc na plus. Dużo w tym spotkaniu będzie zależec jaką taktyke zastosuję trener Śledz z zastępstwem. jesli zmiany będą trafne może uda się być blisko remisu, jednak ja typuje zwycięstwo gospodarzy 48-42 gdyż Czestochowianie dysponują bardziej wyrónanym składem i swoim torem. Szanse 8/10 ceniam

Typy

Włókniarz @1,55 forbet

Łaguta over 12,5 pkt @1,70 ewinner

Lindgren over 8,5 pkt @1,57 STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie