Włókniarz – Motor: Czas na pierwszy półfinał w speedway ekstralidze. ( Typy)

JUż dzisiaj w sobotę 26 sierpnia odbędzie się pierwsze spotkanie półfinałowe w speedway ekstralidze. Włókniarz Częstochowa podejmować będzie mistrza Polski Motor Lublin. Stawiam w tym pojedynku na gospodarzy z handicapem +6,5 @1,55 forbet, którzy muszą wykorzystać atut swojego toru.

żużel typy dnia

Motor w sobotę przyjedzie do Częstochowy najpewniej wciąż osłabiony brakiem kontuzjowanego Jacka Holdera, ale tą lukę Lublinie zdaję się potrafią zalepić znakomitym juniorem w postaci Mateusza Cierniaka, jednak traci trochę na tym pozycja juniorska, ponieważ bardzo szybko jest wykorzystany pięciokrotnie. Co musi się stać, żeby doszło to niespodzianki i Włókniarz zdetronizował lublinian?

Faworytem dwumeczu z pewnością będzie Motor. Pokazał to wyraźnie sezon zasadniczy. Gdzie Motor zajął drugą lokatę a Włókniarz trzecią. Nawet jednak tak dobra drużyna, tacy doświadczeni i utytułowani zawodnicy, jak Zmarzlik, Kubera,Hampel, czy Lindgren, miewają gorsze momenty. Ale wydaję się że ich forma jest coraz bliżej perfekcji. Apator pokazał w ćwierćfinale, że nawet kilku punktowa przewaga to nic. W jednej chwili może być odrobiona 

Czestochowianie przez większośc tygodnia przygotowywali się na Olsztyńskiej do najważniejszego spotkania w tym roku. Wszyscy częstochowscy zawodnicy, łącznie z juniorami muszą po prostu pokazać pełnię swego potencjału jeśli marzą o zwycięstwie i obronieniu wyniku w Lublinie.  Jeśli spojrzeć na papier, porównać składy jeden, do jednego, to nie jest to drużyna słabsza ale w tej drużynie muszą popracować nad startami nie może się powtrzyć sytuacja z meczów w Grudziądzem czy Stalą gdzie przez wiekszośc czasu byl wynik blisko remisu i to Czestochowianie musieli wykonywać cuda po przegranych startach. W meczu z Lublinem o wyprzedzanie nie będzie tak łatwo.

O Michelsena i Madsena jestem spokojny, decydujący będzie duet Miskowiak- Woryna. Szczególnie Kacper ma wiele do udowodnienia a jest z niego niesamowity walczak. Jego punkty są kluczowe do odniesienia zwycięstwa. Czestochowa aby realnie mysleć o awansie powinna wygrać minimum 8 punktami, czy to jest możliwe? Moim zdaniem nie. Ponieważ Motor ma kim bronić się z taktycznej. Uważam że wynik będzie bardzo blisko remisu dlatego gram handicap dodatni

Typy:

Włókniarz +6,5 pkt @1,55 forbet

Woryna over 6,5 pkt @1,80 forbet

Madsen – Zmarzlik 2 @1,80 forbet

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Włókniarz – Motor: Czas na pierwszy półfinał w speedway ekstralidze. ( Typy) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie