Włókniarz – Motor: Walka o bonus może rozgrzać każdego kibica.

Mecz Włókniarza Częstochowa z Motorem Lublin to jeden z najciekawiej zapowiadających się w 8 kolejce w PGE Ekstralidze. Bardzo możliwe że wygrana gości wyjaśni już ostatecznie jaką będziemy mieli czwórke. W dzisiejszym meczu typuję ostrożnie handicap +10,5 na gości @1,50 forbet. Chociaz uważam że niższy handicap po wyższym kursie jest również do gry. Spotkanie od 20:30

żużel typy dnia

Włókniarz ostatnio jest na fali zwycięstw. Podopieczni Piotra Świderskiego wygrali dwa spotkania na wyjeździe, w Toruniu i Gorzowie, a tydzień temu rozprawili się u siebie z GKM Grudziądz 54:36. Co było do przewidzenia. Bardzo ładnie pojechał w tym meczu Bartosz Smektała w tym starciu zdobył 11 punktów z aż trzema bonusami. Czy jest w stanie to powtórzyć w meczu z Koziołkami ? Moim zdaniem nie.

Starcie między tymi ekipami będzie niezwykle istotne dla obu ekip w kontekście ich walki o awans do fazy play-off. W pierwszym spotkaniu Motor wygrał 49-41. Mieli predyspozycje aby zrobić to wyżej. Częstochowa gdyby wygrała dziś za trzy punkty minimum 50-40 na pewno jeszcze niejednego by postraszyła. Te ostatnie trzy spotkania wygrane to duża zasługa juniorów i Kacpra Woryny który miał beznadziejny początek. Więcej oczekuję się od liderów Madsena i Lindgrena. Obaj jeżdża w kratkę przywoża trójki ale za chwile woża zera. Jeżeli myślą o wygraniu z Lublinem nie moga wozić zer.

Lublinianie również są na fali zwycięstw  wygrali 49-41 z mistrzem Polski Unią Leszno, co dało pozycję lidera po pierwszej rundzie. Gdyby teraz udało się wygrać w Częstochowie , utrzymaliby pozycje lidera i myślę że byłaby szansa powiększyć tą przewagę, ponieważ niedzielne spotkanie Gorzowa z Lesznem tam ktoś musi stracić punkty. W częstochowie łatwo nie będzie ale nadzieje mieć mogą. Bonus to plan minimum czyli zdobycie 42 pkt. Królem tego toru jest Grisza Łaguta który zawsze slynął z nieszablonowych akcji na tym torze, nie tylko gdy był zawodnikiem Włókniarza. Bardzo lubi Czestochowski owal Jarosław Hampel, który wiele razy będąc zawodnikiem Falubazu przechylał szalę zwycięstwa na swoją stronę. Niesamowicie ciekwa rywalizacja może być na pozycji juniorskiej gdzie para Lubelska będzie się mierzyła z Jakubem Miśkowiakiem. Wydaję mi się że najważniejszym elementem tego meczu będzie postawa drugiej lini czy Buczkowski i Kubera są wstanie lepiej pojechać od Jeppesena i Woryny ? Uważam że tak. Michelsen wygrzebał się z problemem defektujących silników. Będzie silnym ogniwem dziś.

Spotkanie uważam za bardzo wyrównane dzisiaj. Nie rozumiem do końca kursów. jak w takim spotkaniu można dawać @4,25 na Motor gdzie szanse są 50/50? Odważni mogą zaryzykować.

Typy

Motor @4,25 forbet

Motor +10,5 pkt @1,50 forbet.

Madsen over 10,5 pkt @1,70 STS

Laguta over 9,5 pkt @1,57 STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie