Włókniarz – Sparta (Typy)

W niedzielę o godzinie 19:15w Częstochowie rozpocznie się rewanżowe starcie pomiędzy drużyną Włókniarza Częstochowa, a Betard Spartą Wrocław. Stawką tych zawodów będzie awans do półfinałów. W zdecydowanie lepszej sytuacji są podopieczni Lecha Kedziory którzy w pierwszym spotkaniu  na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu zwyciężyli (46:44).W dzisiejszym spotkaniu typuję handicap -2,5 na gospodarzy @1,55 można próbować inne linie również uważam że będzie to spotkanie jednosttonne  jak to majowe.

żużel typersi

Z drużyną z Wrocławia zawodnicy z Częstochowy w tym sezonie spotkali się już trzy razy. Wszystkie potyczki zakończyły się zwycięstwem podopiecznych trenera Lecha Kędziory. U siebie wygrali 52:38. Najskuteczniejszym ogniwem w zespole jest Leon Madsen, Jednak pojedyńczych zawodników nie ma co chwalić ale jako drużyna są świetni. WE Wrocławiu słabiej pojechali Madsen i Lindgren ale znakomicie juniorzy i Smektała. Druzyna bardzo wyrównana bardzo mało słabych punktów ma

 Odnieione  zwycięstwo stawia drużynę Włókniarza w korzystnym położeniu. Jednak Wrocławianie nie będą odpuszczać.Wydaję mi się że bardzo ważnym aspektem będzie dla Wrocławia jak w spotkanie wejdze Gleb Czugunow który odstaje od reszty zespołu. O Janowskiego, Woffindena i Bewleya można być raczej spokojnym ponieważ cała trójka fajnie się zaprezentowała podczas wczorajszegp GP a Gleb zdobył 6 pkt. Wrocław aby myślęć o awansie musi wygrać ponieważ nie ma wiekszych szans na wejscie jako lucky looser. Wrocław po ogromnych kłopotach w rundzie zasadniczej musi wspiąć się na wyżyny aby odnieść sukces w Częstochowie.

Częstochowianie od samego początku pojadą na maksa gdyż nie  mogą kalkulować i oszczędzać poszczególnych zawodników, dlatego ten handicap 2,5 wydaję się dobra opcją mimo zapewne stosowania rezerw  taktycznych przez gości i próbowania utrzymania wyniku blisko remisu. Typuję 50-40.

Typy:

Włókniarz -2,5 @1,55 STS

Madsen over 10,5 @1,50 fortuna

Janowski over 10,5 @1,70 fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Włókniarz – Sparta (Typy) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie