Włókniarz – Sparta ( typy)

W pierwszym niedzielnym spotkaniu speedway ekstraligi w 4 kolejce zmierzy się Włókniarz Czestochowa – Sparta Wrocław. Mam kilka typów na to spotkanie które będą poniżej. Transmisja od 16:30 w canale plus 5.

żużel typersi


Nie w ten sposób początek sezonu wyobrażali sobie wszyscy w Częstochowie, jak i we Wrocławiu. Sparta ma na swoim koncie tylko dwa punkty w pierwszej kolejce wygrali z Apatorem. W Kolejnych spotkaniach w Grudziądzu i u siebie z Unią było widać jak brakuje ich lidera Łaguty. To może być bardzo ciężki sezon dla mistrza Polski. Co prawda w meczu z Lesznem zawiódł Maciej Janowski który zdobył tylko 6 pkt. Sezon jednak jest długi. Jednak dzisiaj o punkty będzie również trudno .Trener Sledz kombinuje jak idzie tym razem Bewley na rezerwie  i będzie mógł wejśc za każdego kto pojedzie słabiej. Jak zawsze najwięcej zależeć będzie od liderów Woffindena i Janowskiego. Polak wczoraj pokazał że zapomniał o słabym występie w lidze zajął drugie miejsce. I Dlatego myślę że warto pobrać linie jaką wystawił Betclick 10,5. Maciej wczoraj latał i myślę że dziś po zewnętrznej będzie ,, chodzić” ma tylko 1 bieg z Madsenem więc szanse duże. Martwić może dyspozycja Tajskiego który nie wszedł do półfinału. Ciekawie zapowiada się walka juniorów Bartosz Kowalski w zeszłym sezonie przegrał rywalizację z Miśkowiakiem o Swidnickim i ma coś do udowodnienia.

Częstochowianie wygrali ostatni mecz w Ostrowie , zapisując na swoim koncie pierwsze w tym roku punkty. Również przegrali z Lesznem na swoim torze i w Lublinie, teraz czas na odbudowanie zaufania kibiców.  Moim zdaniem sa faworytami jednak należy uważać ponieważ Sparta lubi jezdzić przy Olsztyńskiej. Rok temu przyjechali bez Tajskiego do Częstochowy i zwyciężyli. Kiedyś tor w Czestochowie był twierdzą jednak po przebudowie łuków niekoniecznie, Częstochowianie mieli dwa tygodnie na treningi. Liderem jest Madsen który nawet jak przegra start wyprzedza rywali. Fajnie w sezon wszedł Woryna, który ma zaufanie trenera w parze z Jepesenem i pózniej z junioramii myslę że warto dziś postawić na Kacpra over 7,5 pkt @1,57 poza pierwszym biegiem ma łatwe biegi i myslę że linia spokojnie do pokrycia.

Typuję minimalne zwycięstwo Czestochowy 47-43.

Typy:

Cześtochowa @1,50 fortuna

Woryna over 7,5 pkt @1,57 STS

Woffinden over 8,5 pkt @1,57 STS

Janowski over 10,5 pkt @1,72 Betclic

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Włókniarz – Sparta ( typy) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie