Włókniarz – Unia: Faworyt jest tylko jeden – Typy

W niedzielne popołudnie do Częstochowy przyjadą Byki z Leszna. Faworytem zdecydowanym są gospodarze. Uważam że może być najwyższy wynik w sezonie. Typuję 60-30, dlatego linia -22,5 po kursie 1,80 w STS wygląda bardzo sympatycznie.

żużel typy dnia

Dlatego tak typuję ponieważ klub z Wielkopolski , mierzy sie z ogromnymi brakami kadrowymi, Nie ma Holdera Zengoty, nawet Parnickiego. Na dodatek Kołodziej został tydzień temu poturbowany przez Oskara Palucha i w czwartek wycofał się z IMP.  Oficjalnym powodem były problemy sprzetowe ale ja w to nie wierzę. Nie taki zawodnik. Poza tym uskarżał się tydzień temu na bolące żebra. Uważam że Kołodziej będzie się oszczedząć ponieważ ten mecz jest o nic. Dla Leszna najważniejszym spotkaniem będzie domowe spotkanie z GKM bo żadnego spotkania już nie wygrają.Ciężko jest kogokolwiek typować na zawodników w obu zespołach.

Częstochowianie pojadą mały sparing. W najmocniejszym zestawieniu się pojawią chociaż Miskowiak miał w tygodniu zwolnienie lekarskie i nie pojawił się w Rzeszowie powodem było przeziebienie. Może dlatego jest tylko linia 22,5 bo Miskowiak nie pojedzie? Jednak piatka seniorów jest tak silna że nawet nie wykluczam że liderzy oddadzą start juniorom. Każdego stać na 10 pkt. W tym meczu będzie pogrom.

Typy:

Włókniarz -22,5 @1,80 STS

Ratajczak over 4,5 pkt @1,60 STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Włókniarz – Unia: Faworyt jest tylko jeden – Typy Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie