Włókniarz – Wilki – Typy bukmacherskie

Dzisiaj o godzinie 18:00 piątą kolejkę ekstraligi otworzymy w Częstochowie gdzie Włókniarz podejmować będzie beniaminika Wilki Krosno. W tym pojedynku mam kilka typów.

typy na żużel

Po czterech spotkaniach Włókniarz mana swoim koncie tylko dwa punkty, dwa remisy w Grudziądzu i u siebie z Gorzowem. Kandydat do medalu to narazie niespodzianka in minus, jednak ostatnie spotkanie gdzie prawie wygrali ze Spartą we Wrocławiu pozwala myśleć że dzisiaj powinni w końcu odnieść zwycięstwo które ucieszyłoby kibiców medalików.

Mecz jednak nie będzie spacerkiem, wilki są wyżej w tabeli ale przed rozpoczęciem sezonu był to główny kandydat do spadku,dwa zwycięstwa z Toruniem i Grudziądzem i podejrzewam że jeszcze nie jedno zwycięstwo obejrzymy miejscowych w Krośnie i to inni rywale muszą się martwić. Wieczorem spotkanie Torun -Grudziądz.Przegrany w tym spotkaniu będzie w bardzo złej sytuacji a to będzie oznaczało oddech dla wielu innych rywali.

Krośnianie zbudowali bardzo ciekawy skład liderem jest Doyle, na którego jest fajna linia 9,5. Jason był dwa lata w Częstochowie ten tor mu pasuję. Jeśli Krosno chce trzymac wynik to punkty Jasona są tu kluczowe. Drugim miałbyć lebiediew a stał się Milik to dzięki Niemu głównie odnieśli te dwa zwycięstwa. Kasprzak przeplata dobre występy słąbymi. Języczkiem uwagi w Czestochowie będzie Mateusz Świdnicki który przyszedł z Częstochowy. Cała mlodość tam spędził i wywalczył miedzy innymi Mistrzostwo Polski Mlodzieżowe. 

Uważam że Krosno jest wstanie zdobyć 40 pkt. Ponieważ Czestochowianie  cały czas szukają ustawień na tor Czestochowski który większosci klubom pasuję. Cieszy napewno forma Drabika i Miśkowiaka który z meczu na mecz jedzie lepiej. Martwi Woryna, jeden z liderów w poprzednim sezonie, nie jest pewny siebie po kontuzji. Wydawało się że ten sezon należec może do Niego. Jeszcze w IMME miesiać temu wyglądał świetnie ale on wróci kwestia czasu. Juniorzy na porównywalnym poziomie.

Typy:

Drabik over 9,5 @1,60 STS

Doyle over 9,5 pkt @1,88 STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Włókniarz – Wilki – Typy bukmacherskie Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie