Worskła Połtawa – KuPS – Typy bukmacherskie 29 lipca (czwartek)

Czwartek to dzień z eliminacjami Ligi Konferencji UEFA. Przed nami wiele spotkań, między innymi na Ukrainie Worskła Połtawa podejmować będzie KuPS. Spotkanie odbędzie się o godzinie 18:00 czasu polskiego. Zapraszam do analizy.

Typy Dnia – 29 lipca (czwartek)

Worskła Połtawa vs KuPS. Typ i Analiza

Minimalnym faworytem tego spotkania jest ukraińska drużyna która w pierwszym meczu w Kuopio zremisowała z KuPS 2-2. Była blisko zwycięstwa, wygrywała 2-1, a gola dającego remis straciła w doliczonym czasie gry.

Dla Ukraińców było to niełatwe spotkanie, bo Finowie są w dobrej formie co potwierdzają także w lidze. Po trzynastu meczach zajmują drugie miejsce w tabeli. Ostatnio pokonali Ilves 1-0.

Uważam jednak, że w rewanżowym meczu z Worskła Połtawa będą mieli nieco mniej do powiedzenia, bo mecze na Ukrainie zazwyczaj do łatwych nie należą. Z uwagi na fakt, że gospodarze ostatnio często remisują, polecam zakład na ich zwycięstwo z remisem.

Są trudną przeszkodą do pokonania. W inauguracyjnym spotkaniu ekstraklasy ukraińskiej na swoim terenie zremisowali z Dnipro-1 2-2.

Worskła Połtawa to drużyna z mocniejszej ligi. W Kuopio udowodniła swoją wartość będąc bliżej zwycięstwa. Moim zdaniem w Połtawie będzie bardziej groźniejszą drużyną.

Typ: 1X

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie