Wybrzeże Gdańsk – Wilki Krosno ( typy i analiza)

Dzisiaj w Gdańsku na stadionie Zbigniewa Podlewskiego dojdzie do ciekawego spotkania pomiędzy Wybrzeżem Gdańsk z Wilkami Krosno w tym pojedynku stawiam handicap +8,5 pkt na Wilki u bukmachera ewinner kurs 1,50. Transmisja od 14:00 w n sport.

żużel typy dnia

Po dwóch zwycięstwach wyjazdowych z rzędu, gdańszczanie chcąc awansować do play-off, muszą zacząć wygrywać u siebie. Dzisiaj powinni sobie poradzić , jednak kurs 1,20 jest nie do gry w tym spotkaniu gdzie szansę wynoszą 50/50.

Ten sezon jest trudny dla Zdunek Wybrzeża Gdańsk. Drużyna, która miała w tym sezonie awansować przynajmniej do finału ligi już w pierwszej fazie nie miała handicapu swojego toru, przegrała u siebie z Łódzią zremisowała z Rybnikiem i Ostrowem. Jedyne zwycięstwo zespół na własnym torze odniósł z osłabioną Abramczyk Polonią Bydgoszcz.

Po tych spotkaniach wielu skreślało już jakiekolwiek szanse gdańszczan na play-offy. Jednk w drugiej częsci sezonu Wybrzeże wygrało w Łodzi i w Krośnie, głównym powodem wydaję się postawa Gruchalskiego który zaczął punktować. Ale cała drużyna była bardziej zgrana. Dziś Gdański zespół odjedzie rewanż z Wilkami. Jeśli dzisiaj zwyciężą zgarną trzy duże oczka ,biorąc pod uwagę fakt, że z pewnością Wybrzeże będzie faworytem w domowych starciach z Startem i z Unią Tarnów, play-offy będą dla gdańszczan już na wyciągnięcie ręki. Liga jest bardzo wyrównana i widać jak ważny jest to dzisiaj mecz dla zespołu z nad morza. Uważam że handicap +8,5 pkt to bardzo dobra opcja w dzisiejszym spotkaniu.

Krośnianie którzy na inauguracje przegrali z Rybnikie , wypożyczyli Musielaka i Milika co było strzałem w dziesiątke, następnie wygrywali ze wszystkimi jak leci aż do zeszłego poniedziałku gdzie przegrali własnie z Gdańskiem przed własną publicznością. Nadal są liderami jednak jeśli dziś przegrają wszyscy się do nich bardzo zbliżą.

Bardzo długą droge musieli  przebyć zawodnicy Wilków ponieważ  walczyli w eliminacjach GP Milik i Lebiediew muszą pokonąc odległość z dalekiego Gorican a Musielak i Jensen z Glasgow , obaj polecą do Wrocławia i pózniej dalej awionetką taki to urok żuzlowca jednak mam nadzieję że ta podróż nie odbiję się na ich jezdzie dzisiaj. Dysponują taką piatką seniorów, myślę że są wstanie powalczyć dziś w Gdańsku. Wczoraj kapitalnie pojechał Musielak i awansował do Challange.

Bardzo dobry zakład wystawił ewinner również na Wiktora Kułakowa że zdobędzie od 11 do 14 pkt @1,50 uważam że to dobra opcja. Rosjanin to lider Wybrzeża i jeden z lepszych zawodników ligi. Dwa biegi ma z juniorem. Pierwszy start z Gruchalskim na Lebiediewa i Szczepaniaka i już może z kimś tu przegrać. Następnie dwa biegi z juniorem na Musielaka ze Szczepaniakiem i Milika z Wojdyło. 13 bieg z Pieszczkiem na ponownie Lebiedewa i Milika. Uważam że są duże szansę na pokrycie tego przedziału, ten zawodnik wozi same zwycięstwa i drugie miejsca. Nie jest wykluczone że przepuści kolegę z zespołu przed siebie. Nie sądze aby wszystko wygrał w cuglach. Można się troche obawiać żeby nie było żadnego defektu w tych upałach żeby sprzęt wytrzymał.

Typy

Wybrzeże – Wilki 2(+8,5 pkt) @1,50 ewinner

Kułakov zdobędzie 11-14 pkt @1,50 ewinner

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie