Wybrzeże kontra Polonia ( kto będzie bliżej półfinału)

Dziś od godziny 14:00 w Gdańsku odbędzie się kolejny pojedynek ćwierćfinałowy w 1 lidze pomiędzy Wybrzeżem a Polonią Bydgoszcz.  Jednym z typów jest Gdańsk (+4,5) @1,57 STS.

typy na żużel

Gdańsk ma cały czas swoje problemy, ciagle ktoś jest kontuzjowany, tym razem Adrian Gała, wcześniej Kuba Jamróg. Na szczeście dla nich w ciągu sezonu udało się wypożyczyć Lahtiego. Oczywiście w pojedynku z Bydgoszczą nie są faworytem dwumeczu, jednak na swoim torze mogą jak najbardziej sporo krwi napusuć. W Bardzo dobrej dyspozycji jest Jensen, dołożyć do tego Lahtiego i Jamroga wygląda to niezle. Bardzo niska linia na Trofimowa 4,5 również do grania, czuję że całe spotkanie będzie zbierał jedynki i dwójki na dodatek bieg 12 gdzie jedzie z Miedzińskim i juniorami , także 5 pkt w jego zasięgu.

Stawiam w tym pojedynku na Wybrzeże głównie dlatego że po kontuzji i nie do końca sprawny wraca najlepszy junior nice 1 ligi Wiktor Przyjemski. Jak ważny to żuzlowiec dla klubu z Kujaw każdy wie. Nie jedno spotkanie już wygrał Poloni gdy seniorzy zawodzili. Cały czas Zagar szuka formy. Jedynym pewniakiem w Bydgoszczy jest Bjerre myślę że on może dziś jechać w taktycznej gdyż Poloniści bedą się bronić. Niska linia też na Miedziaka 6,5 on nie może dziś słabo pojechać bo Polonia będzie w klopocie.

Ogólnie myslę że bedzie wyrównane spotkanie ale  na koniec minimalnie górą będą żużlowcy z trójmiasta. Typuję 47-43

Gdańsk +4,5 @1,57

Trofimow over 4,5 @1,52 STS

Miedziński over 6,5 @1,70 forbet

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Wybrzeże kontra Polonia ( kto będzie bliżej półfinału) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie