Wygrana lub bonus 50 PLN w Fortunie!

31 marca ostatnie spotkania eliminacyjne w Europie w aktualnej przerwie reprezentacyjnej. Z tej okazji u bukmachera Fortuna można otrzymać zakład bez ryzyka – bonus w wysokości 50 PLN!

Wygrana lub bonus 50 PLN w Fortunie!
Wygrana lub bonus 50 PLN w Fortunie!

Obstawianie Anglia – Polska bez ryzyka

Żadnemu z naszych Czytelników na pewno nie trzeba pisać, że właśnie 31 marca (środa) odbędzie się spotkanie Anglia – Polska. Typy na to wydarzenie możecie już teraz sprawdzić w portalu TypyDnia.net.pl. I chociaż reprezentacja naszego kraju nie jest faworytem do zwycięstwa, wszyscy liczmy na dobre widowisko na słynnym Wembley.

Jeżeli chcemy zagrać swoje na mecz Anglia – Polska typy, jednak boimy się zaryzykować, prawdopodobnie przypadnie nam do gustu oferta specjalna dostępna na stronie www.eFortuna.pl. Możemy w niej albo wygrać, albo otrzymać zwrot w wysokości 50 PLN. Właśnie tak działa dostępny tutaj zakład bez ryzyka!

STS bonus bez depozytu
Kod promocyjny w STS bonus bez depozytu

Warto pamiętać, że tylko osoby zarejestrowane w Fortunie mogą skorzystać z przygotowanego przez nią bonusu. Dla nowych klientów jest kod promocyjny „BETONLINE„, a pakiet powitalny na start to 20 PLN bez depozytu, 100% do 2000 PLN przy I wpłacie i 200 PLN ekstra w formie specjalnego zakładu.

Bonus na eFortuna.pl. Tylko 31 marca (środa)!

W dniu 31 marca (środa) nie brakuje meczów do obstawiania, dlatego jesteśmy przekonani, że nie będzie brakowało tych, którzy skorzystają z premii od Fortuny. Tym bardziej, iż jej warunki nie są niczym skomplikowanym, a sama akcja dostępna jest dla każdego.

Jak działa promocja?
🤑 50 PLN od Fortuny 🤑

  1. Gracz wchodzi na www.eFortuna.pl
  2. W godzinach 12.30 – 20.30 w dniu 31 marca wpłaca na swoje konto minimum 100 PLN
  3. Przy depozycie należy podać kod promocyjny „LIVE„!
  4. Wymagane jest postawienie kuponu z oferty na żywo za co najmniej 100 PLN brutto
  5. W razie przegranej następuje zwrot w wysokości 50 PLN
Fortuna kod promocyjny na 31 marca
Fortuna kod promocyjny na 31 marca

Trzeba pamiętać, żeby przy transferze środków zaznaczyć opcję, iż posiadamy kod promocyjny. Wielkość liter nie ma tutaj znaczenia.

Jakie pewniaki na dziś?

Nie tylko mecz Anglia – Polska jest do obstawiania w dniu dzisiejszym. Popularne pewniaki to również propozycje chociażby z pojedynku Andora – Węgry, który rozgrywany jest w tej samej grupie, co pojedynek w Londynie na Wembley.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Wygrana lub bonus 50 PLN w Fortunie! Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie