Wystartowała strona nowego bukmachera OKbet!

Legalny bukmacher OKbet to nowa propozycja dla typerów z naszego kraju. Pod jakim adresem internetowym znajdziecie jego ofertę?

Wystartowała strona nowego bukmachera OKbet!
Wystartowała strona nowego bukmachera OKbet!

Zakłady Bukmacherskie OKbet

Bukmacher OKbet otrzymał licencję w tym samym czasie co marka Noblebet, jednak wystartował nieco później. Za oboma portalami do obstawiania stoi ta sama spółka – Polski Bukmacher.

Strona internetowa OKbet przywodzi na myśl także innego bukmachera – LV BET. Nie bez powodu, gdyż każdy ze wspomnianych przez nas buków jest ze sobą ściśle powiązany.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Jeszcze za wcześnie na to, by pisać, czy oferta OKbet jest na tyle atrakcyjna, by móc zwojować rynek. Nie możemy też jeszcze ocenić tego, jak wygląda bonus powitalny, gdyż na jego temat jest bardzo niewiele albo nawet nic.

OKbet kod promocyjny 2020

Wiadomo za to, że rejestracja w OKbet będzie pozwalała na grę bez weryfikacji danych, a przy zapisywaniu się do bukmachera będzie można podać przygotowany przez OKbet kod promocyjny 2020.

Prawdopodobnie pełna oferta lącznie z oficjalnym startem OKbet nastąpi na początku roku 2020. Do tej pory gracze mogą co najwyżej zbierać plotki i domysły, jakie pojawiają się w internecie.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jaki bonus powitalny w OKbet?

Postaramy się jak najszybciej napisać wam o tym, jaki OKbet bonus powitalny dostępny będzie dla nowych graczy oraz porównamy konkretne kursy na tle bukmacherskiej konkurencji.

Niestety, nie można jeszcze napisać opinii gracze na temat opisywanego przez nas bukmachera. W internecie trochę już ich jest, ale wydają się mało wiarygodne, biorąc pod uwagę jak krótko jest OKbet na rynku i co na ten moment oferuje.


Polski Bukmacher Sp. z o.o. zezwolenie z dnia 3 stycznia 2019 r. nr PS4.6831.28.2017.  Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie