Wyszejszaja Liha: FC Mińsk – Smorgonie (Typ i Analiza)

W piątek w ramach rozgrywek Wyszejszaja Liha piłkarze FC Mińsk podejmą zawodników Smorgonie. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:00. Zapraszamy na analizę!

Barcelona - Granada typy bukmacherskie (29 kwietnia, czwartek)
Wyszejszaja Liha: FC Mińsk – Smorgonie

Wyszejszaja Liha: FC Mińsk – Smorgonie

FC Mińsk to bardzo solidna drużyna. Obecnie po czternastu ligowych kolejkach mają na swoim koncie dwadzieścia punktów i lokują się na szóstej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali na wyjeździe z piłkarzami jedenastego w tabeli Isłacz Mińsk. Zagrli w tym meczu trochę lepiej od rywala, ale mecz zakończył się remisem 1:1. Był to jednak ich trzeci mecz z rzędu bez porażki.

Smorgonie to znacznie słabszy zespół. Aktualnie zajmują ostatnie miejsce w ligowej tabeli, mając po czternastu rozegranych meczach zaledwie sześć punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali u siebie z zawodnikami czwartego w tabeli Gomelu. Rywale byli w tym meczu znacznie lepiej dysponowani i zasłużenie wygrali 2:1. Był to dziewiąty kolejny mecz (we wszystkich rozgrywkach) bez zwycięstwa.

FC Mińsk nie jest czołowym klubem, ale w tym sezonie radzą sobie bardzo dobrze. Z kolei Smorgonie nie jest głównym kandydatem do spadku, ale ten sezon w ich wykonaniu jest momentami żałosny i gospodarze tego meczu powinni spokojnie wygrać.

MeczTypKursBukmacher
FC Mińsk – Smorgonie11,61Betfan

5 / 5. Ocen: 2

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie