Wyszejszaja Liha: FK Witebsk – Nioman Grodno (Typ i Analiza)

W niedzielę w ramach rozgrywek Wyszejszaja Liha piłkarze FK Witebsk podejmą zawodników Nioman Grodno. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 19:45. Zapraszamy na analizę!

Wyszejszaja Liha: FK Witebsk – Nioman Grodno

Wyszejszaja Liha: FK Witebsk – Nioman Grodno

FK Witebsk to bardzo solidny ligowy średniak. Obecnie po piętnastu ligowych kolejkach mają na swoim koncie dwadzieścia punktów i lokują się na ósmej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali u siebie z piłkarzami drugiego w tabeli BATE. Postanowili postawić się faworytowi i zremisowali z nim bezbramkowo. Był to jednak ich czwarty mecz z rzędu bez porażki.

Nioman Grodno ma także solidną kadrę, ale ten sezon mają nieudany. Aktualnie zajmują trzynaste miejsce w ligowej tabeli, mając po piętnastu rozegranych meczach zaledwie dziewięć punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali na wyjeździe z zawodnikami dziesiątego Zhodino. Rywal długo wygrywał, ale w doliczonym czasie zdołali zremisować ten mecz 1:1. Był to ich ósmy kolejny mecz (we wszystkich rozgrywkach) bez zwycięstwa.

Oba zespoły mają bardzo podobny potencjał kadrowy. Być może trochę lepszych piłkarzy ma Nioman Grodno, ale ich dyspozycja jest fatalna. Dlatego FK Witebsk powinno zapunktować w tym meczu.

MeczTypKursBukmacher
FK Witebsk – Nioman Grodno1(DNB)1,65Betfan

5 / 5. Ocen: 3

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie