Wyszejszaja Liha: Nioman Grodno – Eniergietyk-BDU (Typ i Analiza)

W piątek w ramach rozgrywek Wyszejszaja Liha piłkarze Nioman Grodno podejmą zawodników Eniergietyk-BDU. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 19:00. Zapraszamy na analizę!

Kiedy wrócą najlepsze ligi Europy? Kursy bukmacherskie
Wyszejszaja Liha: Nioman Grodno – Eniergietyk-BDU

Wyszejszaja Liha: Nioman Grodno – Eniergietyk-BDU

Jeśli weźmiemy pod uwagę jedynie potencjał kadrowy, to Nioman Grodno będzie ligowym średniakiem. Początek sezonu nie jest dla nich jednak zbyt udany.

Obecnie po pięciu ligowych olejkach mają na swoim koncie tylko pięć punktów i lokują się oni na odległym czternastym miejscu w ligowej tabeli. W poprzedniej kolejce przegrali wyjazdowy mecz piłkarzami Dynama Mińsk 0:2. Był to już trzeci kolejny mecz, w którym nie potrafili odnieść zwycięstwa.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Eniergietyk-BDU Mińsk to klub z siedzibą w Mińsku, który absolutnie nie stanowi o sile białoruskiej piłki ligowej. Obecny sezon jest dla nich jak na razie całkiem udany.

Aktualnie zajmują szóste miejsce w ligowej tabeli, mając po pięciu rozegranych meczach dziewięć punktów na swoim koncie. W ostatnim meczu przegrali u siebie z zawodnikami FK Haradzieja 0:1 i była to ich druga porażka z rzędu.

Potencjał tych zespołów jest dosyć podobny. Gospodarze spisują się słabo, ale też dotychczasowi rywale byli silni. Goście zanotowali ostatnio dwie porażki i piłkarze Nioman Grodno mają okazję uzyskać dobry wynik i odbić się od dna, dlatego to im daję większe szanse na zwycięstwo.

MeczTypKursBukmacher
Nioman Grodno – Eniergietyk-BDU 1x1,37Betclic

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie