Wyszejszaja Liha: Ruch Brześć – FK Słuck (Typ i Analiza)

W niedzielę w ramach rozgrywek Wyszejszaja Liha piłkarze Ruchu Brześć podejmą zawodników FK Słuck. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:00. Zapraszamy na analizę!

Jagiellonia - Raków typy bukmacherskie (środa, 28 kwietnia)
Wyszejszaja Liha: Ruch Brześć – FK Słuck

Wyszejszaja Liha: Ruch Brześć – FK Słuck

Ruch Brześć walczy w tym sezonie o ligowe podium. Obecnie po trzynastu ligowych kolejkach mają na swoim koncie dwadzieścia pięć punktów i lokują się na czwartej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali na wyjeździe z piłkarzami FK Witebsk. Nie był to najlepszy mecz w ich wykonaniu i zakończył się bezbramkowym remisem, ale od czterech kolejek są niepokonani.

Gracze FK Słuck to słaba kadrowo drużyna, która i tak radzi sobie lepiej, niż zakładano. Aktualnie zajmują trzynaste miejsce w ligowej tabeli, mając po jedenastu rozegranych meczach dwanaście punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali z prowadzącym w tabeli Szachciorem Soligorsk. Rywale pokazali im ich miejsce w szeregu i ograli ich bez najmniejszych problemów 4:1.

FK Słuck w ostatnim meczu ligowym przekonali się, ile dzieli och od ścisłej czołówki ligowej. Jest to słaby zespół, który ma marne szanse z zespołem, który od czterech kolejek nie znalazł pogromcy.

MeczTypKursBukmacher
Ruch Brześć – FK Słuck11,52Betfan

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie