Wyszejszaja Liha: Szachcior Soligorsk – Isłacz Mińsk (Typ i Analiza)

W niedzielę ramach rozgrywek Wyszejszaja Liha piłkarze Szachcior Soligorsk podejmą zawodników Isłacz Mińsk. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 19:00. Zapraszamy na analizę!

Typ Dnia - 17 kwietnia
Wyszejszaja Liha: Szachcior Soligorsk – Isłacz Mińsk

Wyszejszaja Liha: Szachcior Soligorsk – Isłacz Mińsk

Szachcior Soligorsk to według mnie mocna jak na warunki ligi białoruskiej drużyna, która miała liczyć się w tym sezonie o miejsce na podium. Początkiem tego sezonu mogą być jednak zawiedzeni.

Obecnie po sześciu ligowych kolejkach mają na swoim koncie tylko sześć punktów i lokują się na dwunastym miejscu w ligowej tabeli. W poprzedniej kolejce przegrali na wyjeździe z piłkarzami Dynama-Brześć 0:2, a ich sytuacja jest daleka, od tej jakiej oczekiwali.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Isłacz Mińsk to dla mnie przykład ligowego średniaka. Są oni stanowczo za silni dla zespołów z dolnych części tabeli, ale za słabi, aby mierzyć się z najlepszymi. Początek sezonu mają niezły.

Aktualnie zajmują trzecie miejsce w ligowej tabeli, mając po sześciu rozegranych meczach, aż dwanaście punktów na swoim koncie. W ostatnim meczu pokonali u siebie zawodników FK Wietebsk 2:0 i było to ich drugie zwycięstwo z rzędu.

W poprzednim sezonie piłkarze Szachciora Soligorsk pokonali u siebie zawodników Isłacza Mińks 1:0. Teraz to goście spisują się lepiej, ale należ pamiętać o potencjale kadrowym obu drużyn. Zbliżający się mecz powinien być dosyć wyrównany i myślę, że nie padnie w nim wiele goli.

MeczTypKursBukmacher
Szachcior Soligorsk – Isłacz Mińsk-3,51,27Betclic

/ 5. Ocen:

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + 3 x 777 PLN – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie

Leicester – Southampton – Typy bukmacherskie 16 stycznia (sobota)

Ze sobotnich spotkań dziewiętnastej kolejki Premier League najciekawiej zapowiada się rywalizacja pomiędzy Lisami a Świętymi, czyli drużyn które są w podobnej formie co nie...

Fulham – Chelsea – Typy bukmacherskie 16 stycznia (sobota)

Jestem dobrej myśli, że przebudzenie piłkarzy Franka Lamparda w Premier League nastąpi w najbliższą sobotę, kiedy na Craven Cottage podejmować będą Fulham. Po ostatnim...

Bundeliga: Dortmund – Mainz (Typ i Analiza)

W sobotę w ramach rozgrywek Bundesligi piłkarze z Dortmundu podejmą zawodników Mainz. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 15:30. Transmisje meczu przeprowadzi Eleven Sports 1. Zapraszamy na analizę!

Montpellier – Monaco. Typy bukmacherskie 15 stycznia (piątek)

Montpellier - Monaco. Typy bukmacherskie na to spotkanie to jeden z hitów 15 stycznia (piątek) wśród typerów. Co zagrać na jedyny dzisiejszy mecz w...

Serie A: Lazio – Roma (Typ i Analiza)

W piątek w ramach rozgrywek Serie A piłkarze Lazio podejmą zawodników AS Romy. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisje meczu przeprowadzi Eleven Sports 1 oraz Eleven Sports 4. Zapraszamy na analizę!